Rychlý kontakt

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou 35
294 73 Brodce

Tel:+420 326 312 234
Mob:+420 604 633 999
Fax: +420 326 312 119

Datová schránka ID: 8erybt4

Web: http://www.souhorky.cz
Mail: souhorky@souhorky.cz
Mail pro úřední podání: sohmb@kr-s.cz

Vondráček Miroslav

Vondráček Miroslav

Studium v Horkách nad Jizerou jsem ukončil před 10 lety, když se nad tím zamÿslím je to už docela dlouho. Rád vzpomínám, přijde mi to jako včera. Díky možnosti podílet se na všech akcích, které škola pořádala jsem nabral ohromné zkušenosti a kontakty.Můj první pracovní pohovor poběl právě v Horkách v ředitelně. Kde si mě nechal zavolat majitel restaurace a pivnice U Rudolfína na Praze 1.

Získal jsem tak úspěšný start v hlavním městě hned po ukončení studia. V této restauraci jsem byl celkem 18 měsíců a vypracoval jsem se na zástupce šéfkuchaře. Po těch měsících zkušeností, tvrdé práce a vysokého nasazení jsem se rozhodl, díky ambicím, vložit své úsilí do vlastního podnikání. Pronajal jsem si volnou kapacitu jedné školní jídelny a zařídil jsem si rozvoz obědů po Praze s názvem Gastro-Vondráček. Oženil jsem se, a se svojí manželkou Andreou, která mě od začátku velice podporovala, jsme začali provozovat hotelovou restauraci přímo naproti hudebnímu divadlu Karlín. Zde jsme působili přibližné rok, do té doby než jsem narazil na problém s malou kapacitou kuchyně a možností rozšiřovat svou firmu. Rozhodnutí bylo jasné- najít vhodnější, větší provozovnu.

Narazil jsem na rozdělaný projekt restauračního zařízení na Praze 5 – Barrandov, projekt jsme odkoupili, restauraci dostavěli a začali provozovat pod názvem restaurace U Vondráčků. Restauraci provozujeme do dnes, je to už 7 let. Při příležitosti se seberealizovat a dál rozvíjet jsem pokračoval nadále v rozvozech obědů do firem.

Po pár letech se naskytla příležitost zřídit další firmu, tak jsme se jí chopili a na světě je: GAV-zařízení školní stravování s.r.o., která se specializuje na výrobu celodenního stravování do mateřských škol a seniorských domů. Vzhledem k poptávce i v jiných sférách, ale stále v gastronomii vznikl GAV catering se kterým se dostáváme k zajímavým událostem, jako jsou svatby, galavečery, rauty… Díky němu se dostaneme na krásná místa ať už na hrady, zámky, nebo na historicky známá místa. Všechny čtyři firmy jsou plně funkční, sjednocené pod značkou GAV. V roce 2015 jsme začali stavět velkokapacitní zařízení na výrobu pokrmů ( vývařovna ), hrubá stavba již stojí a s velkým nasazením usilujeme o realizaci. Jak to bude dál? to snad příště J

Zpět