Rychlý kontakt

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou 35
294 73 Brodce

Tel:+420 326 312 234
Mob:+420 604 633 999
Fax: +420 326 312 119

Datová schránka ID: 8erybt4

Web: http://www.souhorky.cz
Mail: souhorky@souhorky.cz
Mail pro úřední podání: sohmb@kr-s.cz

Petr Ludvíček

Petr Ludvíček

Kdy jsi studoval na naší škole a v jakém oboru?

Studoval jsem cestovní ruch v letech 2010-2014

Na co a na koho nejraději ve škole vzpomínáš?

Nejraději vzpomínám na spolužáky a školní i mimoškolní zážitky s nimi  a hlavně také na příjemnou a přátelskou atmosféru, která ze školy vyzařuje. Já měl vždycky rád cizí jazyky, ty mi rozhodně šly lépe než matematika. Nejvíce vzpomínám na naší třídní paní učitelku Ulmanovou (v současnosti už Klímovou), která nám vždy s jakýmkoliv problémem pomohla a mohl se na ní každý že třídy na 100% spolehnout. Dále si velmi vážím učitelů, kteří mě nenaučili jen látku, ale také myslet a přemýšlet, tímto bych chtěl poděkovat paní učitele Janičatové a panu učiteli Havlasovi. A v neposlední řadě také naší němčinářce paní Moravové, která je ztělesnění klidu a vyrovnanosti.

Kde momentálně pracuješ nebo studuješ?

Momentálně pracuji v Krkonoších v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou jako číšník. Sice to není můj původní obor, ale tato práce mě chytla a máme tu super podmínky. Tady u nás to není jen odnést polévku a přinést špinavé nádobí, ale je to rozmanitá práce, ať už to je směna v koktejlovém baru v 18. patře nebo různé firemní akce, kde člověk potká spoustu zajímavých lidí.

A můžeš prozradit něco z osobního života?

Největší událostí je bezesporu narození syna, to nic nepřekoná. Největší radost mi dělá samozřejmě prcek. Pozorovat první slova, první kroky a to, že začíná chápat, že se u nás fandí Boleslavi.  Byl bych rád, kdyby už koronavirová situace skončila a my se mohli s rodinou konečně někam podívat, třeba zrovna na Horkyfest.

Zpět