Rychlý kontakt

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou 35
294 73 Brodce

Tel:+420 326 312 234
Mob:+420 604 633 999
Fax: +420 326 312 119

Datová schránka ID: 8erybt4

Web: http://www.souhorky.cz
Mail: souhorky@souhorky.cz
Mail pro úřední podání: sohmb@kr-s.cz

Matěj Černý alias Matty Walrus Mrož

Matěj Černý alias Matty Walrus Mrož

Kdy jsi studoval na naší škole a v jakém oboru?

Na škole jsem začal studovat v roce 2011 a ukončil jsem ji maturitou z cestovního ruchu v roce 2014.

Na co a na koho nejraději ve škole vzpomínáš?

Je toho hodně na co vzpomínám na Horkách. Bylo to skvělé období mého života, jsem rád že jsem si tuhle školu vybral. Hodně myslím na své spolužáky, jak se zrovna asi mají, vůbec nikoho skoro nevídám. Taky rád vzpomínám na výlet do Londýna, Horkyfesty a maturitní ples. Mezi mé nejoblíbenější předměty patřily český jazyk, literatura a tělesná výchova a …. tajně jsem byl zamilovaný do paní učitelky Olinky Janičatové (haha).

Kde momentálně pracuješ nebo studuješ?

Momentálně pracuji v Don Fuego Records jako rapper, to je nahrávací společnost v Postřižíně u Prahy. Dále píšu texty i pro další interprety, teď momentálně pro Lucinku Vondráčkovou a funguji na všech hudebních platformách, např. Apple Music, Spotify atd. Jinak hlavni náplní mé práce je dělat rap. Vypadá to tak, že mi producent udělá hudbu (posledně mi ji dělal Konex a Sergei Barracuda) a já do vytvořeného instrumentálu napíšu text, pak se to jede nahrát do už zmíněného studia a vydáváme na všechny platformy a vždy nám naší novinku zahraje rádio Spin 96,2. Tento rok bych chtěl vydat své první album, ale uvidíme.

A můžeš prozradit něco z osobního života?

Samozřejmě.  Jsem rád za můj team ...což jsou HardRoof Gang (já, Lil D a Paradi), personál v Don Fuego Records, sponzoři, rodina, fanoušci a vlastně celý můj život mi teď dělá radost, nikdy jsem se necítil líp, dlouhé roky jsem byl dole a měl fixní myšlení. Co jsem chtěl u sebe změnit, to jsem změnil, teď už jen přidávám plyn, ale přál bych si, aby svět nebyl už pod nadvládou zla.

Zpět