Rychlý kontakt

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou 35
294 73 Brodce

Tel:+420 326 312 234
Mob:+420 604 633 999
Fax: +420 326 312 119

Datová schránka ID: 8erybt4

Web: http://www.souhorky.cz
Mail: souhorky@souhorky.cz
Mail pro úřední podání: sohmb@kr-s.cz

Magdalena Lewis

Magdalena Lewis

Kdy a v jakém oboru jsi studovala v naší škole?
V Horkách jsem studovala od roku 2011 do roku 2015.

Na co a na koho nejraději vzpomínáš?
Nejraději vzpomínám na vtipné zážitky se spolužáky i učiteli a na stáže a výlety.
Bavila mě čeština, angličtina a cestovní ruch. Čas od času si vzpomenu na všechny učitele. S mojí kamarádkou a bývalou spolužačkou Maky často vzpomínáme na paní učitelku Janičatovou, která dokázala sjednat ve třídě takový pořádek, až se někdy Maky bála jít do školy. U těchto vzpomínek se vždy zasmějeme. Dodnes se scházíme s naší třídní učitelkou Evou Moravovou, která je teď už víc naší přítelkyní, než jen bývalou třídní učitelkou, no a ráda si také vzpomenu na pana učitele Havlase, který měl vždy lidský přístup a byl prostě fajn.

Kde nyní pracuješ nebo studuješ?
Po střední škole v Horkách, kde jsem studovala obor Cestovní ruch, jsem zkusila vysokou a začala jsem studovat v Liberci obor Filozofie humanitních věd. S velkou radostí jsem v roce 2019 získala titul Bc.
a rozhodla se pokračovat dál na navazující magisterské studium v Hradci Králové, kde bych měla tento nebo příští rok získat magisterský titul, opět z oboru Filozofie. Při studiu pracuji už přes tři roky v Decathlonu a nyní ještě v komerční bance. Obě práce mám pouze na částečný úvazek. Vyzkoušela jsem si také několikrát práci animátorky a delegátky v Černé Hoře, kde jsem mohla zúročit vědomosti a znalosti získané zejména od paní učitelky Majkútové, která nás v Horkách učila předmět Cestovní ruch.

A můžeš prozradit něco ze soukromého- osobního života?
Z osobního života mohu prozradit, že mám stále většinu času úsměv na tváři, čas trávím se svým pejskem Mínou, s prarodiči, s kamarádkami a čas od času i s nějakým tím partnerem (když se zadaří). Stále miluji cestování a nejčastěji cestuji za maminkou do Rakouska nebo do Chorvatska, kde to jednoduše miluji. V poslední době mi největší radost dělají úspěchy ve škole a zdraví mých prarodičů a blízkých přátel. Chtěla bych změnit situaci, která nám teď neumožňuje dělat věci, které máme rádi a které nám přinášejí radost. Cestování, družení s ostatními, návštěvy nejrůznějších akcí a stravovacích zařízení....

 

Zpět