Rychlý kontakt

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou 35
294 73 Brodce

Tel:+420 326 312 234
Mob:+420 604 633 999
Fax: +420 326 312 119

Datová schránka ID: 8erybt4

Web: http://www.souhorky.cz
Mail: souhorky@souhorky.cz
Mail pro úřední podání: sohmb@kr-s.cz

Kristýna Geigerová-Hazdrová

Kristýna Geigerová-Hazdrová

Kdy a v jakém oboru jste studovala v naší škole?
V Horkách jsem studovala v letech 2004-2007 v již neexistujícím oboru Provoz služeb, pak jsem si dodělala nástavbu v oboru Podnikání.

Na co a na koho nejraději vzpomínáte?
Určitě na spolužáky, na stáž ve Štrbském Plese, na rauty s panem učitelem Repáněm, na kterých jsme poznávali známé osobnosti a vydělali jsme si nějakou tu korunu. Skvělá zkušenost byla i soutěž Polabský motýl 2007 s paní učitelkou Lenkou Prokůpkovou, za odměnu jsme pak s ní jeli i do Rakouska.
Co se týká předmětů, tak jsem měla spíš zájem o praxe, o šití a práce ve školní zahradě, kde jsme také vyráběli květinové dekorace. Můj nejmilejší učitel byl p. Fiedler.
Z učitelů jsem měla ráda pana Smutného a paní učitelku Rychtaříkovou (poz. ve škole už nyní neučí). Velmi obdivuji manžele Moravovi (ředitel školy s manželkou) za to, jak se za ta celá léta snaží školu zvelebovat a posouvat dále k lepšímu.

Kde teď momentálně pracujete?
Nyní mi končí druhá mateřská dovolená. Když si zajistím hlídání, tak chodím už osmým rokem do jedné květinové firmy brigádně vázat květiny, které se pak vozí na pražská tržiště.

A prozradíte něco ze svého osobního života?
Bydlím s rodinou v domku v Sudově Hlavně, jsem vdaná, mám dvě děti Václava (7 let) a Vandu (3 roky) Stále mě baví různé tvoření a procházky s dětmi. Radost mi dělá rodina to je prostě to největší štěstí.

 

Zpět