Rychlý kontakt

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou 35
294 73 Brodce

Tel:+420 326 312 234
Mob:+420 604 633 999
Fax: +420 326 312 119

Datová schránka ID: 8erybt4

Web: http://www.souhorky.cz
Mail: souhorky@souhorky.cz
Mail pro úřední podání: sohmb@kr-s.cz

Kamila Šulcová

Kamila Šulcová

Kdy jsi studovala na naší škole a v jakém oboru?

Na Horkách na Jizerou jsem studovala v roce 2015-2018 v oboru cukrář.

Na co a na koho nejraději ve škole vzpomínáš?

Nejraději vzpomínám jak jsme s paní mistrovou Alenou Pechlátovou se připravovali na různé soutěže. Nejvíce z předmětů mě bavilo odborné kreslení, suroviny a tělesná výchova. Ráda vzpomínám na paní učitelky Kobzevovou, Říhovou a Bukvičkovou.

Kde momentálně pracuješ nebo studuješ?

Po studiích na Horkách jsem šla studovat obor kadeřnice, nyní jsem ve třetím ročníku. Měla jsem radost, když jsem mohla být na brigádě v pohostinství U Vejra, kde jsem poznala paní vedoucí a ostatní kolektiv.

 

A můžeš prozradit něco z osobního života?

Velkou radost mi dělá moje mamka,  která mě ve všem podporuje.

Názor na naši bývalou žákyni z pohledu profesionála Eliška Vejrostková, majitelka Pohostinství U Vejra Bezděz, živnostník roku 2020 Liberecký kraj :

Kamila Šulcová, vystudovala obor Cukrář v Horkách nad Jizerou, nyní je posledním rokem studentka oboru Kadeřník v Neratovicích. Nejen, že chce umět a znát vícero profesí ,ale fušuje i do oboru  Kuchař-číšník. Už 3. rokem chodí na  brigádu v našem Pohostinstvi U Vejra na Bezdězu, kde nám pomáhá v kuchyni. Je obětavá, pracovitá a spolehlivá. Nikdy jsem nepostřehla, že by nerada přistupovala k práci, vždy obrovská spokojenost. Doufejme, že ji v této nelehké době nic neodradí ať už jako cukrářce nebo jako kadeřnici od zajímavé práce. Myslím si, že má na to, pokračovat i ve studijním oboru a udělat si maturitu, například v gastronomii.

Zpět