Rychlý kontakt

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou 35
294 73 Brodce

Tel:+420 326 312 234
Mob:+420 604 633 999
Fax: +420 326 312 119

Datová schránka ID: 8erybt4

Web: http://www.souhorky.cz
Mail: souhorky@souhorky.cz
Mail pro úřední podání: sohmb@kr-s.cz

Jiří Říha

Jiří Říha

1. Jaký je tvůj koníček? Jezdím profesionálně na kole, takže jsem cyklista. Jezdím silniční a horské závody. Jako nejhlavnější disciplínu mám Cyklokros.

2. Jak dlouho se mu věnuješ? Dříve jsem hrál 11let hokej, ale poslední dva roky mě to už moc nebavilo a ke kolu jsem měl vztah od mala. Když jsem skončil s hokejem, tak jsem logicky hned vlétnul na kolo. Nejdříve jsem jezdil jen tak, ale potom jsem se dostal do teamu Johnson Controls, kde jsem jezdil rok a půl. Teď máme nový team Tj aš Mladá Boleslav

3. Kdo tě k tomu přivedl? No tak že bych chtěl jezdit na kole, na to jsem přišel sám. Samozřejmě že nejvíce mě v tom podporují rodiče a za to jsem hrozně rád.

4. Jak často se věnuješ svému koníčku? Na kole jsem každý den. Samozřejmě, že někdy jsou těžké tréninky a někdy jsou lehčí. Někdy si musím odejít ze školy z odpoledky, abych se stihl vrátit za světla domů. Není to lehké všechno stíhat. Když jste ale do toho sportu zapáleni na plno, tak vám to ani nepřijde.

5. Kolik hodin denně strávíš na kole? No někdy jedeme trénink 6 hodin, ale někdy třeba jen 2hodiny. V průměru na kole sedím 3 hodiny denně

6. Jakého největšího úspěchu jsi dosáhl? Jelikož jezdím na kole 2 roky tak jich ještě moc není. Jako největší úspěch beru 2. místo na horských kolech v Závodu pro zdraví, který se konal v Praze.

7. Jak vidí tvé ambice trenér? Jak jsem říka,l teď máme nový team, takže i nového trenéra, takže se ještě poznáváme ale moje silná stránka je výbušnost, kterou jsem získal na hokeji a také vytrvalost.

Zpět