Rychlý kontakt

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou 35
294 73 Brodce

Tel:+420 326 312 234
Mob:+420 604 633 999
Fax: +420 326 312 119

Datová schránka ID: 8erybt4

Web: http://www.souhorky.cz
Mail: souhorky@souhorky.cz
Mail pro úřední podání: sohmb@kr-s.cz

Hana Budková

Hana Budková

Kdy a co jste studovala na naší škole?
Po ukončení školy v Poděbradech jsem se rozhodla odjet do zahraničí. Po návratu jsem se právě v Horkách rozhodla vrátit do školních lavic. Na škole jsem studovala v roce 1998–2000. Maturitní nástavbové studium Podnikání v oboru (tak nějak byl ten název).

Na co a jaké učitele v naší škole nejraději vzpomínáte?
Jelikož jsem byla o mnoho let starší než spolužáci, návrat do lavic byl hodně těžký, dva měsíce jsem si zvykala. Ale zvykla jsem si!
Nejraději vzpomínám na paní učitelku třídní Evu Moravovou a pana ředitele. Z odborných předmětů jsem měla nejraději paní učitelku Evu Rychtaříkovou a její účetnictví. Naučila mě toho hodně. Po maturitě jsem si byla schopna vést díky ní sama účetnictví ve firmě a podat i daňové přiznání. Dnes už mám účetní. Nemohu také zapomenout na paní učitelku Ivanku Capouchovou a její rovnice. Dále si vybavuji i paní uč. Kumpoštovou a další. Byly to krásné dva bezstarostné roky, které mi v mém dalším profesním životě pomohly.
Ráda vzpomínám na dobrovolné školní akce organizované panem učitelem Milošem Repáněm Byla to hlavně organizace PLESŮ NA PRAŽSKÉM HRADĚ, KONCERT V LUCERNĚ A STÁŽ V NĚMECKU, kterou jsem absolvovala s paní učitelkou Evou Moravovou a panem ředitelem Vratislavem Moravou.

Kde momentálně pracujete nebo se ještě dál vzděláváte?
Jak se říká ..." dobří holubi se vracejí" Momentálně pracuji právě ve vaší škole jako učitelka odborných předmětů. Jsem vdaná a bydlím v malé vesnici v rodinném domku, mám dvě děti. E

 

Zpět