Rychlý kontakt

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou 35
294 73 Brodce

Tel:+420 326 312 234
Mob:+420 604 633 999
Fax: +420 326 312 119

Datová schránka ID: 8erybt4

Web: http://www.souhorky.cz
Mail: souhorky@souhorky.cz
Mail pro úřední podání: sohmb@kr-s.cz

Eva Holotová

Eva Holotová

Kdy jsi studoval na naší škole a v jakém oboru?

V Horkách jsem studovala roku 2013 až 2016 obor kuchař/ číšník.

Na co a na koho nejraději ve škole vzpomínáš?

Vzpomínám ráda na celé tři roky. Od studium, po praxi a stáže, za které jsem vděčná, až po samotný internát, který ve mně zanechal doslova celoživotní vzpomínky. Velmi mě na škole bavilo stolničení s paní učitelkou Somrovou a potraviny s paní učitelkou Říhovou. Obě tímto moc zdravím.

Kde momentálně pracuješ nebo studuješ?

Momentálně pracuji v kavárně Cafe Mělník jako baristka, zároveň do kavárny peču zákusky ke kávě a na základě veliké popularity těchto obyčejných českých zákusků píšu kuchařku,  kterou tento rok plánuji vydat. Můj osobní život je spojeny s prací. Nejsem workoholik, ale dělám práci která mě velice baví, naplňuje, jsme jedna velká rodina a mohu se díky takovému zaměstnání posouvat i v osobním životě kupředu.

A můžeš prozradit něco z osobního života?

Hodně peču, cestuji,  serfuju, trávím čas s přáteli a rodinou. Jsem šťastná. Radost mi dělají mé obrovské posuny, které jsem od úspěšného ukončení studia udělala. Samozřejmě je stále na čem pracovat, což je pro mě neskutečně super, člověk má stále co dělat a zlepšovat se. Měnit bych v tuto chvíli nic nechtěla. Rodina je zdravá, máme se rádi, práce funguje dokonale a máme úsměv na tváři. Víc není zatím potřeba.

Zpět