Suplování:   Středa 19.2.2020

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

           

..

..

-

Niklová Romana

 

-

Su

Su

Sn

Sn

-

..

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

6

           

AKCE

AKCE

AKCE

7

 

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

Změny v rozvrzích učitelů:

Capouchová Ivana

3.hod

změna

MAT

2.D

(10)

 

Havlas Milan

7.hod

změna

ZAP

4.B

(11)

 

Preslová Pavlína

6.hod

změna

ANJ

4.B

(11)

 

Řeháková Jitka

8.hod

změna

EKU

4.B

(11)

 

Sklenářová Jolana

4.hod

spojeno (Ni)

INF

1.E (S1)

(10)

 
 

4.hod

změna

INF

1.E (S2)

(10)

 
 

5.hod

spojeno (Ni)

INF

1.E (S1)

(10)

 
 

5.hod

změna

INF

1.E (S2)

(10)

 

Šulc Karel

2.hod

supl. (Ni)

OBN

4.B

(6)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (Ni)

OBN

2.B

(11)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

INF

   

odpadá

 

(Bk)

 

7.hod

INF

   

odpadá

 

(Bk)

1.E

4.hod

INF

S1

(10)

spojí

Sklenářová Jolana

(Ni)

 

4.hod

INF

S2

(10)

změna

Sklenářová Jolana

 
 

5.hod

INF

S1

(10)

spojí

Sklenářová Jolana

(Ni)

 

5.hod

INF

S2

(10)

změna

Sklenářová Jolana

 

2.B

3.hod

OBN

 

(11)

supluje

Šulc Karel

(Ni)

2.D

3.hod

MAT

 

(10)

změna

Capouchová Ivana

 

2.E

7.hod

KOM

   

odpadá

 

(Ni)

4.B

2.hod

OBN

 

(6)

supluje

Šulc Karel

(Ni)

 

6.hod

ANJ

 

(11)

změna

Preslová Pavlína

 
 

7.hod

ZAP

 

(11)

změna

Havlas Milan

 
 

8.hod

EKU

 

(11)

změna

Řeháková Jitka

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.2.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.B

           

ODPA

ODPA

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

 

-

-

Kz

Pr

-

Sn

-

-

Niklová Romana

 

Řh

Ja

Ha

Pv

Kl

-

..

..

Repáň Miloš

 

....

Pr

Pr

-

-

Su

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

6

 

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

7

 

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

Změny v rozvrzích učitelů:

Capouchová Ivana

5.hod

změna

MAT

2.D

(11)

 

Havlas Milan

3.hod

supl. (Ni)

EKU

1.B

(11)

Vyuč. předmět

Janičatová Olga

1.hod

změna

CJL

1.B

(11)

 
 

2.hod

supl. (Ni)

CJL

1.E

(3)

za odpadlou

Klímová Markéta

5.hod

supl. (Ni)

ANJ

1.B

(10)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.B (S2)

 

Hodina odpadá

 

7.hod

odpadá

ANJ

1.B (S2)

 

Hodina odpadá

Kozánek Jiří

2.hod

změna

ZPV

1.B

(11)

 
 

3.hod

supl. (Bk)

BIO

1.A

(4)

za odpadlou

 

6.hod

změna

OBN

2.D

(10)

 

Prokůpková Lenka

2.hod

supl. (Re)

STZ

1.A

(4)

za odpadlou

 

3.hod

spojeno (Re)

STZ

2.A (ZaF)

(2)

 
 

3.hod

změna

TEP

2.A (Za)

(2)

 
 

4.hod

spojeno (Bk)

SAD

2.A (Za)

(2)

 

Preslová Pavlína

4.hod

supl. (Ni)

ANJ

1.B

(11)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.B (S1)

 

Hodina odpadá

 

7.hod

odpadá

ANJ

1.B (S1)

 

Hodina odpadá

Řeháková Jitka

1.hod

supl. (Ni)

EKO

1.E

(3)

přespočetná hod.

 

4.hod

změna

EKO

2.D

(10)

 

Sklenářová Jolana

6.hod

spojeno (Bk)

ANJ

2.A (ZaF)

(2)

 
 

6.hod

změna

ANJ

2.A (Za)

(2)

 

Somrová Hana

8.hod

přesun >>

STO

1.B

 

na 2.3. 8.hod

Šulc Karel

3.hod

změna

NEJ

1.E (S1)

(9)

 
 

6.hod

supl. (Re)

CJL

1.A

(4)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

STZ

 

(4)

supluje

Prokůpková Lenka

(Re)

 

3.hod

BIO

 

(4)

supluje

Kozánek Jiří

(Bk)

 

6.hod

CJL

 

(4)

supluje

Šulc Karel

(Re)

1.B

1.hod

CJL

 

(11)

změna

Janičatová Olga

 
 

2.hod

ZPV

 

(11)

změna

Kozánek Jiří

 
 

3.hod

EKU

 

(11)

supluje

Havlas Milan

(Ni)

 

4.hod

ANJ

 

(11)

supluje

Preslová Pavlína

(Ni)

 

5.hod

ANJ

 

(10)

supluje

Klímová Markéta

(Ni)

 

8.hod

STO

   

přesun >>

 

na 2.3. (Po) 8.hod

 

6., 7. hod Hodina odpadá

1.E

1.hod

EKO

 

(3)

supluje

Řeháková Jitka

(Ni)

 

2.hod

CJL

 

(3)

supluje

Janičatová Olga

(Ni)

 

3.hod

NEJ

S1

(9)

změna

Šulc Karel

 

2.A

3.hod

STZ

ZaF

(2)

spojí

Prokůpková Lenka

(Re)

 

3.hod

TEP

Za

(2)

změna

Prokůpková Lenka

 
 

4.hod

SAD

Za

(2)

spojí

Prokůpková Lenka

(Bk)

 

6.hod

ANJ

ZaF

(2)

spojí

Sklenářová Jolana

(Bk)

 

6.hod

ANJ

Za

(2)

změna

Sklenářová Jolana

 

2.D

4.hod

EKO

 

(10)

změna

Řeháková Jitka

 
 

5.hod

MAT

 

(11)

změna

Capouchová Ivana

 
 

6.hod

OBN

 

(10)

změna

Kozánek Jiří

 
 

7.hod

KOM

   

odpadá

 

(Ni)

 

8.hod

KOM

   

odpadá

 

(Ni)

 

 

Suplování:   Pátek 21.2.2020

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Havlas Milan

 

-

-

-

-

Kz

-

-

-

Niklová Romana

 

Sn

Sn

Sn

Ko

Ja

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Janičatová Olga

5.hod

supl. (Ni)

CJL

2.B

(10)

přespočetná hod.

Kobzevová Ivana

4.hod

supl. (Ni)

INF

2.B

(10)

za odpadlou

Kozánek Jiří

5.hod

supl. (Ha)

ZPV

1.B

(7)

za odpadlou

Sklenářová Jolana

1.hod

spojeno (Ni)

INF

2.E (S1)

(10)

 
 

1.hod

změna

INF

2.E (S2)

(10)

 
 

2.hod

spojeno (Ni)

INF

2.E (S1)

(10)

 
 

2.hod

změna

INF

2.E (S2)

(10)

 
 

3.hod

spojeno (Ni)

INF

1.B (S1)

(10)

 
 

3.hod

změna

INF

1.B (S2)

(10)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

3.hod

INF

S1

(10)

spojí

Sklenářová Jolana

(Ni)

 

3.hod

INF

S2

(10)

změna

Sklenářová Jolana

 
 

5.hod

ZPV

 

(7)

supluje

Kozánek Jiří

(Ha)

2.B

4.hod

INF

 

(10)

supluje

Kobzevová Ivana

(Ni)

 

5.hod

CJL

 

(10)

supluje

Janičatová Olga

(Ni)

2.E

1.hod

INF

S1

(10)

spojí

Sklenářová Jolana

(Ni)

 

1.hod

INF

S2

(10)

změna

Sklenářová Jolana

 
 

2.hod

INF

S1

(10)

spojí

Sklenářová Jolana

(Ni)

 

2.hod

INF

S2

(10)

změna

Sklenářová Jolana

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři