Suplování:   Pondělí 14.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.B

         

ODPA

   

3.A

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

3.B

           

ODPA

ODPA

3.D

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Jansová Marie

Km

-

Ří

Ni

Ja

-

-

-

Moravová Eva

-

-

-

Cm

Ni

-

-

-

Repáň Miloš

-

Su

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

6

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

1.hod

odpadá

KAV

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

 

2.hod

odpadá

KAV

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

 

3.hod

odpadá

KAV

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

 

4.hod

odpadá

SAD

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

 

8.hod

odpadá

KAV

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

Csémy Zdislava

4.hod

spojeno (Má)

NEJ

2.B (S2)

(8)

 

Janičatová Olga

2.hod

změna

CJL

3.B

(8)

 
 

5.hod

supl. (Js)

CJL

2.B

(8)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Hodina odpadá

Kobzevová Ivana

2.hod

odpadá

CUS

3.D

 

Hodina odpadá

 

3.hod

odpadá

CTE

3.D

 

Hodina odpadá

 

4.hod

odpadá

PEV

3.D

 

Hodina odpadá

 

5.hod

odpadá

CTE

3.D

 

Hodina odpadá

 

6.hod

odpadá

CTE

3.D

 

Hodina odpadá

 

7.hod

odpadá

CTE

3.D

 

Hodina odpadá

Kozánek Jiří

8.hod

odpadá

CHZ

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

Krumpholcová Jana

1.hod

supl. (Js)

ANJ

2.B

(8)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

ANJ

3.D

 

Hodina odpadá

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.A

 

Hodina odpadá

Morava Vratislav

7.hod

odpadá

PAP

3.A

 

Hodina odpadá

Niklová Romana

4.hod

supl. (Js)

KTE

3.B

(10)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Má)

KOM

3.B

(10)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

KTE

3.B

 

Hodina odpadá

 

8.hod

odpadá

KTE

3.B

 

Hodina odpadá

Ptáček Jan

1.hod

odpadá

MOV

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

 

2.hod

odpadá

MOV

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

 

3.hod

odpadá

MOV

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

 

4.hod

odpadá

MOV

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

Preslová Pavlína

1.hod

změna

ANJ

3.B

(11)

 

Řeháková Jitka

1.hod

změna

TEV

2.E

(3)

 
 

3.hod

změna

EKU

3.B

(8)

 

Říhová Alena

3.hod

supl. (Js)

POV

1.B

(11)

za odpadlou

Šulc Karel

2.hod

supl. (Re)

CJL

1.A

(4)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Hodina odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

CJL

 

(4)

supluje

Šulc Karel

(Re)

1.B

3.hod

POV

 

(11)

supluje

Říhová Alena

(Js)

2.B

1.hod

ANJ

 

(8)

supluje

Krumpholcová Jana

(Js)

 

4.hod

NEJ

S2

(8)

spojí

Csémy Zdislava

(Má)

 

5.hod

CJL

 

(8)

supluje

Janičatová Olga

(Js)

 

6. hod Hodina odpadá

2.E

1.hod

TEV

 

(3)

změna

Řeháková Jitka

 

3.A

1.- 8. hod Hodina odpadá

3.B

1.hod

ANJ

 

(11)

změna

Preslová Pavlína

 
 

2.hod

CJL

 

(8)

změna

Janičatová Olga

 
 

3.hod

EKU

 

(8)

změna

Řeháková Jitka

 
 

4.hod

KTE

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Js)

 

5.hod

KOM

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Má)

 

7., 8. hod Hodina odpadá

3.D

1.- 8. hod Hodina odpadá

 

 

Suplování:   Úterý 15.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

3.D

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Říhová Alena

         

..

   

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

6

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

5.hod

odpadá

KAV

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

 

6.hod

odpadá

SAD

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

 

7.hod

odpadá

PER

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

Csémy Zdislava

2.hod

změna

SAJ

3.B

(2)

 

Janičatová Olga

1.hod

odpadá

CJL

3.D

 

Hodina odpadá

 

3.hod

změna

OBN

3.B

(2)

 
 

6.hod

změna

CJL

3.B

(2)

 

Kozánek Jiří

5.hod

odpadá

CHZ

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

Krumpholcová Jana

2.hod

odpadá

ANJ

3.A

 

Hodina odpadá

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.D

 

Hodina odpadá

Morava Vratislav

6.hod

odpadá

PAP

3.D

 

Hodina odpadá

Moravová Eva

4.hod

změna

NEJ

3.B

(2)

 

Niklová Romana

3.hod

odpadá

INF

3.A

 

Hodina odpadá

 

4.hod

odpadá

INF

3.A

 

Hodina odpadá

Preslová Pavlína

5.hod

změna

ANJ

3.B

(2)

 

Repáň Miloš

6.hod

odpadá

STZ

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

Říhová Alena

1.hod

změna

POV

3.B

(2)

 
 

2.hod

odpadá

SUR

3.D

 

Hodina odpadá

 

7.hod

odpadá

SUR

3.D

 

Hodina odpadá

Šulc Karel

1.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Hodina odpadá

 

4.hod

odpadá

TEV

3.D

 

Hodina odpadá

 

5.hod

odpadá

TEV

3.D

 

Hodina odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

6.hod

POV

   

odpadá

 

(Ří)

3.A

1.- 8. hod Hodina odpadá

3.B

1.hod

POV

 

(2)

změna

Říhová Alena

 
 

2.hod

SAJ

 

(2)

změna

Csémy Zdislava

 
 

3.hod

OBN

 

(2)

změna

Janičatová Olga

 
 

4.hod

NEJ

 

(2)

změna

Moravová Eva

 
 

5.hod

ANJ

 

(2)

změna

Preslová Pavlína

 
 

6.hod

CJL

 

(2)

změna

Janičatová Olga

 

3.D

1.- 8. hod Hodina odpadá

 

 

Suplování:   Středa 16.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

3.D

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

Ca

..

-

..

-

-

-

-

Havlas Milan

         

-

-

-

Kozánek Jiří

-

-

Su

Ca

Ří

..

..

-

Krumpholcová Jana

..

Su

-

-

-

-

-

-

Morava Vratislav

-

-

-

-

-

-

..

-

Prokůpková Lenka

-

..

-

..

..

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

6

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

9

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

Změny v rozvrzích učitelů:

Capouchová Ivana

1.hod

supl. (Bk)

MAT

1.A

(4)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Hodina odpadá

 

4.hod

supl. (Kz)

MAT

1.A

(4)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

MAT

3.D

 

Hodina odpadá

 

6.hod

odpadá

MAT

3.D

 

Hodina odpadá

 

8.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Hodina odpadá

Csémy Zdislava

3.hod

změna

ANJ

1.E (S2)

(8)

 

Havlas Milan

2.hod

odpadá

INF

3.D

 

Hodina odpadá

 

3.hod

odpadá

INF

3.D

 

Hodina odpadá

Jansová Marie

4.hod

změna

MAT

3.B

(2)

 

Janičatová Olga

3.hod

změna

CJL

3.B

(2)

 
 

7.hod

odpadá

CJL

3.D

 

Hodina odpadá

Preslová Pavlína

1.hod

změna

ANJ

3.B

(2)

 
 

6.hod

změna

ANJ

3.B

(2)

 
 

7.hod

změna

ANJ

1.E (S1)

(8)

 

Repáň Miloš

5.hod

odpadá

STZ

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

Řeháková Jitka

2.hod

změna

EKU

3.B

(2)

 

Říhová Alena

5.hod

supl. (Kz)

POV

2.E

(3)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

SUR

3.D

 

Hodina odpadá

Somrová Hana

5.hod

změna

STO

3.B

(2)

 

Šulc Karel

2.hod

supl. (Km)

CJL

1.A

(4)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (Kz)

CJL

1.A

(4)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Hodina odpadá

 

6.hod

odpadá

TEV

3.A

 

Hodina odpadá

 

7.hod

odpadá

TEV

3.A

 

Hodina odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

MAT

 

(4)

supluje

Capouchová Ivana

(Bk)

 

2.hod

CJL

 

(4)

supluje

Šulc Karel

(Km)

 

3.hod

CJL

 

(4)

supluje

Šulc Karel

(Kz)

 

4.hod

MAT

 

(4)

supluje

Capouchová Ivana

(Kz)

 

6.hod

CHE

   

odpadá

 

(Kz)

 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(Kz)

1.E

3.hod

ANJ

S2

(8)

změna

Csémy Zdislava

 
 

7.hod

ANJ

S1

(8)

změna

Preslová Pavlína

 

2.E

5.hod

POV

 

(3)

supluje

Říhová Alena

(Kz)

3.A

1.- 8. hod Hodina odpadá

3.B

1.hod

ANJ

 

(2)

změna

Preslová Pavlína

 
 

2.hod

EKU

 

(2)

změna

Řeháková Jitka

 
 

3.hod

CJL

 

(2)

změna

Janičatová Olga

 
 

4.hod

MAT

 

(2)

změna

Jansová Marie

 
 

5.hod

STO

 

(2)

změna

Somrová Hana

 
 

6.hod

ANJ

 

(2)

změna

Preslová Pavlína

 
 

7.hod

PRA

   

odpadá

 

(Mo)

3.D

1.- 8. hod Hodina odpadá

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

3.D

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Havlas Milan

-

-

-

-

Bk

Bk

-

-

Morava Vratislav

-

-

-

-

-

..

-

-

Repáň Miloš

-

-

-

-

-

..

..

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

6

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

1.hod

odpadá

PER

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

 

2.hod

odpadá

PER

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

 

5.hod

supl. (Ha)

ZPV

2.B

(8)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

PER

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

 

6.hod

supl. (Ha)

ZPV

2.B

(8)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

SAD

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

Capouchová Ivana

3.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Hodina odpadá

 

4.hod

odpadá

MAT

3.D

 

Hodina odpadá

Janičatová Olga

1.hod

odpadá

CJL

3.D

 

Hodina odpadá

Kozánek Jiří

7.hod

odpadá

CHZ

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

Krumpholcová Jana

3.hod

odpadá

ANJ

3.D

 

Hodina odpadá

Prokůpková Lenka

1.hod

odpadá

ZAV

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

 

2.hod

odpadá

TEP

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

 

5.hod

odpadá

TEP

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

Šicová Jana

2.hod

odpadá

OBN

3.D

 

Hodina odpadá

 

4.hod

odpadá

OBN

3.A

 

Hodina odpadá

 

5.hod

odpadá

OBN

3.D

 

Hodina odpadá

 

6.hod

odpadá

OBN

3.A

 

Hodina odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

STZ

   

odpadá

 

(Re)

 

7.hod

STR

   

odpadá

 

(Re)

2.B

5.hod

ZPV

 

(8)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ha)

 

6.hod

ZPV

 

(8)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ha)

3.A

1.- 8. hod Hodina odpadá

3.D

1.- 8. hod Hodina odpadá

 

 

Suplování:   Pátek 18.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

3.D

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Havlas Milan

-

-

-

-

-

-

-

-

Kobzevová Ivana

..

..

..

-

-

-

-

-

Morava Vratislav

-

..

-

-

-

-

-

-

Říhová Alena

-

Bk

Su

..

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

6

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

9

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

ZZk

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

2.hod

supl. (Ří)

ANJ

1.E

(7)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

SAD

3.A (Za)

 

Hodina odpadá

Janičatová Olga

5.hod

odpadá

CJL

3.D

 

Hodina odpadá

Kozánek Jiří

5.hod

odpadá

CHZ

3.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

Krumpholcová Jana

1.hod

odpadá

ANJ

3.A

 

Hodina odpadá

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.A

 

Hodina odpadá

Šulc Karel

3.hod

supl. (Ří)

OBN

1.E

(7)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Hodina odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

2.hod

ANJ

 

(7)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ří)

 

3.hod

OBN

 

(7)

supluje

Šulc Karel

(Ří)

3.A

1.- 8. hod Hodina odpadá

3.D

1.- 8. hod Hodina odpadá

 

 

Suplování:   Pondělí 21.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.E

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

6

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

7

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

1.hod

odpadá

ANJ

3.E (S1)

 

Hodina odpadá

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.E (S1)

 

Hodina odpadá

Csémy Zdislava

3.hod

odpadá

NEJ

3.E

 

Hodina odpadá

Jansová Marie

4.hod

změna

MAT

3.B

(10)

 

Janičatová Olga

2.hod

změna

CJL

3.B

(10)

 

Krumpholcová Jana

1.hod

odpadá

ANJ

3.E (S2)

 

Hodina odpadá

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.E (S2)

 

Hodina odpadá

Moravová Eva

5.hod

změna

NEJ

3.B

(10)

 

Preslová Pavlína

1.hod

změna

ANJ

3.B

(11)

 

Řeháková Jitka

3.hod

změna

EKU

3.B

(10)

 
 

7.hod

odpadá

PAP

3.E

 

Hodina odpadá

 

8.hod

odpadá

PAP

3.E

 

Hodina odpadá

Říhová Alena

4.hod

odpadá

POV

3.E

 

Hodina odpadá

Šulc Karel

2.hod

odpadá

CJL

3.E

 

Hodina odpadá

 

6.hod

odpadá

OBN

3.E

 

Hodina odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

1.hod

ANJ

 

(11)

změna

Preslová Pavlína

 
 

2.hod

CJL

 

(10)

změna

Janičatová Olga

 
 

3.hod

EKU

 

(10)

změna

Řeháková Jitka

 
 

4.hod

MAT

 

(10)

změna

Jansová Marie

 
 

5.hod

NEJ

 

(10)

změna

Moravová Eva

 

3.E

1.- 8. hod Hodina odpadá

 

 

Suplování:   Úterý 22.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.E

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

ODPA

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Capouchová Ivana

..

..

Bk

Km

-

-

-

..

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

7

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

3.hod

supl. (Ca)

MAT

2.D

(2)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.E (S1)

 

Hodina odpadá

Csémy Zdislava

7.hod

odpadá

NEJ

3.E

 

Hodina odpadá

Kozánek Jiří

6.hod

odpadá

ZPV

3.E

 

Hodina odpadá

Krumpholcová Jana

3.hod

odpadá

ANJ

3.E (S2)

 

Hodina odpadá

 

4.hod

supl. (Ca)

INF

2.A

(5)

za odpadlou

Říhová Alena

4.hod

odpadá

KTE

3.E

 

Hodina odpadá

Šulc Karel

5.hod

odpadá

CJL

3.E

 

Hodina odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

8.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ca)

1.D

8.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ca)

2.A

4.hod

INF

 

(5)

supluje

Krumpholcová Jana

(Ca)

2.D

3.hod

MAT

 

(2)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ca)

3.E

1.- 8. hod Hodina odpadá

 

Zpracováno v systému Bakaláři