Suplování:   Úterý 17.9.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

4.B

 

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Capouchová Ivana

 

Kz

Řh

Bt

Bt

-

-

-

-

Kobzevová Ivana

 

-

-

-

-

-

-

-

-

Prokůpková Lenka

 

-

-

-

-

-

-

-

-

Repáň Miloš

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Sklenářová Jolana

 

Bk

Pv

Pv

-

-

-

Ni

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Barták František

3.hod

supl. (Ca)

MAT

1.A

(4)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Praxe

 

4.hod

supl. (Ca)

MAT

2.A

(2)

za odpadlou

Bukvičková Zuzana

1.hod

spojeno (Sn)

ANJ

2.A (Za)

(2)

 

Janičatová Olga

6.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Praxe

Kozánek Jiří

1.hod

supl. (Ca)

OBN

1.E

(3)

přespočetná hod.

Morava Vratislav

7.hod

odpadá

PRA

4.B

 

Praxe

Moravová Eva

4.hod

odpadá

NEJ

4.B

 

Praxe

 

5.hod

odpadá

NEJ

4.B

 

Praxe

Niklová Romana

7.hod

supl. (Sn)

KOM

2.E

(8)

za odpadlou

Preslová Pavlína

1.hod

odpadá

ANJ

4.B

 

Praxe

 

2.hod

spojeno (Sn)

ANJ

1.E (S2)

(3)

 
 

2.hod

změna

ANJ

1.E (S1)

(3)

 
 

3.hod

spojeno (Sn)

ANJ

1.E (S2)

(3)

 
 

3.hod

změna

ANJ

1.E (S1)

(3)

 

Řeháková Jitka

2.hod

supl. (Ca)

EKO

2.D

(1)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

EKU

4.B

 

Praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

MAT

 

(4)

supluje

Barták František

(Ca)

1.E

1.hod

OBN

 

(3)

supluje

Kozánek Jiří

(Ca)

 

2.hod

ANJ

S2

(3)

spojí

Preslová Pavlína

(Sn)

 

2.hod

ANJ

S1

(3)

změna

Preslová Pavlína

 
 

3.hod

ANJ

S2

(3)

spojí

Preslová Pavlína

(Sn)

 

3.hod

ANJ

S1

(3)

změna

Preslová Pavlína

 

2.A

1.hod

ANJ

Za

(2)

spojí

Bukvičková Zuzana

(Sn)

 

4.hod

MAT

 

(2)

supluje

Barták František

(Ca)

2.D

2.hod

EKO

 

(1)

supluje

Řeháková Jitka

(Ca)

2.E

7.hod

KOM

 

(8)

supluje

Niklová Romana

(Sn)

4.B

1.- 8. hod Praxe

 

 

Suplování:   Středa 18.9.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.E

             

ODPA

 

4.B

 

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Capouchová Ivana

 

-

Mo

Su

Su

Ja

-

-

-

Havlas Milan

         

-

-

..

-

Havlas Milan

 

-

-

-

         

Janičatová Olga

   

Ra

           

Kobzevová Ivana

 

-

-

-

-

-

-

-

-

Niklová Romana

 

-

..

           

Prokůpková Lenka

 

Bk

-

Kz

-

-

-

-

-

Rambousková Libuše

 

Ja

             

Preslová Pavlína

   

Bk

Ja

         

Repáň Miloš

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Řeháková Jitka

     

-

         

Sklenářová Jolana

 

....

Bk

Ja

Ni

Ni

Ni

-

-

Šulc Karel

   

Řh

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

1.hod

spojeno (Ja)

CJL

2.D

(5)

 
 

2.hod

spojeno (Pv)

ANJ

2.D

(2)

 

Janičatová Olga

1.hod

supl. (Ra)

CJL

1.E

(3)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

CJL

2.D

 

změna hodiny

 

3.hod

supl. (Pv)

CJL

1.E (S1)

(3)

přespočetná hod.

 

3.hod

spojeno (Sn)

CJL

1.E (S2)

(3)

 
 

3.hod

odpadá

OBN

4.B

 

Praxe

 

5.hod

supl. (Ca)

CJL

2.A

(2)

přespočetná hod.

 

5.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Praxe

Kozánek Jiří

3.hod

spojeno (Pr)

TEP

2.A (Za)

(2)

 

Morava Vratislav

2.hod

supl. (Ca)

EKO

2.E

(8)

za odpadlou

Niklová Romana

4.hod

spojeno (Sn)

INF

1.E (S2)

(10)

 
 

5.hod

spojeno (Sn)

INF

1.E (S2)

(10)

 
 

6.hod

supl. (Sn)

KOM

2.E

(10)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

KOM

2.E

 

Hodina odpadá

Rambousková Libuše

2.hod

supl. (Ja)

INF

2.B

(10)

přespočetná hod.

 

4.hod

odpadá

POV

4.B

 

Praxe

Preslová Pavlína

1.hod

odpadá

ANJ

4.B

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

ANJ

4.B

 

Praxe

Řeháková Jitka

2.hod

spojeno (Su)

NEJ

1.E (S1)

(3)

 
 

2.hod

změna

NEJ

1.E (S2)

(3)

 
 

8.hod

odpadá

EKU

4.B

 

Praxe

Šulc Karel

3.hod

supl. (Ca)

CJL

2.D

(13)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (Ca)

NEJ

2.E

(8)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

1.hod

CJL

 

(3)

supluje

Janičatová Olga

(Ra)

 

2.hod

NEJ

S1

(3)

spojí

Řeháková Jitka

(Su)

 

2.hod

NEJ

S2

(3)

změna

Řeháková Jitka

 
 

3.hod

CJL

S1

(3)

supluje

Janičatová Olga

(Pv)

 

3.hod

CJL

S2

(3)

spojí

Janičatová Olga

(Sn)

 

4.hod

INF

S2

(10)

spojí

Niklová Romana

(Sn)

 

5.hod

INF

S2

(10)

spojí

Niklová Romana

(Sn)

2.A

1.hod

PER

ZaF

(5)

spojí

Bukvičková Zuzana

(Pr)

 

2.hod

ANJ

Za

(2)

spojí

Bukvičková Zuzana

(Sn)

 

3.hod

TEP

Za

(2)

spojí

Kozánek Jiří

(Pr)

 

5.hod

CJL

 

(2)

supluje

Janičatová Olga

(Ca)

2.B

2.hod

INF

 

(10)

supluje

Rambousková Libuše

(Ja)

2.D

1.hod

CJL

 

(5)

spojí

Bukvičková Zuzana

(Ja)

 

2.hod

ANJ

 

(2)

spojí

Bukvičková Zuzana

(Pv)

 

3.hod

CJL

 

(13)

supluje

Šulc Karel

(Ca)

2.E

2.hod

EKO

 

(8)

supluje

Morava Vratislav

(Ca)

 

4.hod

NEJ

 

(8)

supluje

Šulc Karel

(Ca)

 

6.hod

KOM

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Sn)

 

7. hod Hodina odpadá

4.B

1.- 8. hod Praxe

 

 

Suplování:   Čtvrtek 19.9.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.A

           

ODPA

ODPA

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

 

-

             

Capouchová Ivana

 

Sn

Sn

Su

Ja

Bk

-

-

-

Havlas Milan

 

Pv

Pv

-

-

       

Kobzevová Ivana

 

-

-

-

-

-

-

-

-

Prokůpková Lenka

 

Kz

-

Sn

Bk

-

-

-

-

Repáň Miloš

-

....

Bk

Sn

-

-

..

-

-

Řeháková Jitka

 

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

2.hod

supl. (Re)

PER

1.A

(4)

za odpadlou

 

4.hod

spojeno (Pr)

PER

2.A (ZaF)

(5)

 
 

5.hod

supl. (Ca)

ANJ

2.D

(1)

přespočetná hod.

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.A (ZaF)

 

Hodina odpadá

Janičatová Olga

4.hod

supl. (Ca)

CJL

1.E

(3)

přespočetná hod.

Kozánek Jiří

1.hod

spojeno (Pr)

TEP

2.A (Za)

(2)

 
 

před 1. hodinou dohled Škola

 

Niklová Romana

před 2. hodinou dohled Škola

 

Preslová Pavlína

1.hod

supl. (Ha)

ANJ

2.D

(10)

za odpadlou

 

2.hod

supl. (Ha)

ANJ

2.D

(10)

za odpadlou

Sklenářová Jolana

1.hod

supl. (Ca)

MAT

1.A

(4)

přespočetná hod.

 

2.hod

supl. (Ca)

ANJ

2.A

(2)

za odpadlou

 

3.hod

spojeno (Re)

EKO

2.A (ZaF)

(2)

 
 

3.hod

supl. (Pr)

EKO

2.A (Za)

(2)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.A (Za)

 

Hodina odpadá

 

7.hod

odpadá

EKO

2.A

 

Hodina odpadá

Šulc Karel

3.hod

supl. (Ca)

NEJ

2.E

(8)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

MAT

 

(4)

supluje

Sklenářová Jolana

(Ca)

 

2.hod

PER

 

(4)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Re)

 

6.hod

STR

   

odpadá

 

(Re)

1.E

4.hod

CJL

 

(3)

supluje

Janičatová Olga

(Ca)

2.A

1.hod

TEP

Za

(2)

spojí

Kozánek Jiří

(Pr)

 

2.hod

ANJ

 

(2)

supluje

Sklenářová Jolana

(Ca)

 

3.hod

EKO

ZaF

(2)

spojí

Sklenářová Jolana

(Re)

 

3.hod

EKO

Za

(2)

supluje

Sklenářová Jolana

(Pr)

 

4.hod

PER

ZaF

(5)

spojí

Bukvičková Zuzana

(Pr)

 

6., 7. hod Hodina odpadá

2.D

1.hod

ANJ

 

(10)

supluje

Preslová Pavlína

(Ha)

 

2.hod

ANJ

 

(10)

supluje

Preslová Pavlína

(Ha)

 

5.hod

ANJ

 

(1)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ca)

2.E

3.hod

NEJ

 

(8)

supluje

Šulc Karel

(Ca)

 

 

Suplování:   Pátek 20.9.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Prokůpková Lenka

 

Kz

Bk

Bk

Kz

Bk

-

-

-

Repáň Miloš

-

-

Kz

Bk

-

Su

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

2.hod

spojeno (Pr)

PER

2.A (ZaF)

(2)

 
 

2.hod

změna

KAV

2.A (Za)

(2)

 
 

3.hod

spojeno (Re)

STZ

2.A (ZaF)

(2)

 
 

3.hod

supl. (Pr)

SAD

2.A (Za)

(2)

za odpadlou

 

5.hod

spojeno (Pr)

PER

2.A (ZaF)

(5)

 

Kozánek Jiří

1.hod

spojeno (Pr)

ZAV

2.A (Za)

(2)

 
 

2.hod

supl. (Re)

OBN

1.A

(4)

za odpadlou

 

4.hod

spojeno (Pr)

ZAV

2.A (Za)

(2)

 

Šulc Karel

5.hod

supl. (Re)

CJL

1.A

(4)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

OBN

 

(4)

supluje

Kozánek Jiří

(Re)

 

5.hod

CJL

 

(4)

supluje

Šulc Karel

(Re)

2.A

1.hod

ZAV

Za

(2)

spojí

Kozánek Jiří

(Pr)

 

2.hod

PER

ZaF

(2)

spojí

Bukvičková Zuzana

(Pr)

 

2.hod

KAV

Za

(2)

změna

Bukvičková Zuzana

 
 

3.hod

STZ

ZaF

(2)

spojí

Bukvičková Zuzana

(Re)

 

3.hod

SAD

Za

(2)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Pr)

 

4.hod

ZAV

Za

(2)

spojí

Kozánek Jiří

(Pr)

 

5.hod

PER

ZaF

(5)

spojí

Bukvičková Zuzana

(Pr)

 

Zpracováno v systému Bakaláři