Suplování:   Úterý 18.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.B

               

ODPA

2.E

               

ODPA

3.A

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.D

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Havlas Milan

 

-

-

-

-

-

..

Sm

-

Smolková Monika

 

Bk

Pr

-

Su

Ja

..

..

Morava Vratislav

 

-

-

-

-

-

..

-

-

Preslová Pavlína

       

..

Ja

-

-

Řeháková Jitka

 

..

Su

..

Sn

Ja

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

1.hod

supl. (Mk)

ANJ

3.B

(8)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

PER

3.A

 

Obecná absence třídy

Janičatová Olga

1.hod

odpadá

CJL

3.D+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Řh)

OBN

3.B

(8)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (Pv)

CJL

2.E (S2)

(7)

za odpadlou

 

6.hod

spojeno (Mk)

CJL

2.E (S1)

(7)

 
 

8.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

Moravová Eva

4.hod

supl. (Pv)

NEJ

1.B

(11)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

NEJ

4.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

spojeno (Mk)

NEJ

1.B (S1)

(11)

 

Niklová Romana

2.hod

odpadá

KTE

4.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

KTE

4.B

 

Obecná absence třídy

Prokůpková Lenka

2.hod

supl. (Mk)

NEJ

3.B

(8)

za odpadlou

Preslová Pavlína

3.hod

odpadá

ANJ

4.B

 

Obecná absence třídy

Sklenářová Jolana

4.hod

supl. (Řh)

BIO

1.C+

(2)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

INF

3.D

 

Obecná absence třídy

Somrová Hana

7.hod

supl. (Ha)

STO

1.B

(11)

za odpadlou

 

8.hod

odpadá

STO

1.B

 

Hodina odpadá

Šulc Karel

2.hod

supl. (Řh)

OBN

1.D

(3)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

OBN

3.D+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

spojeno (Mk)

NEJ

2.E (S1)

(7)

 
 

5.hod

odpadá

OBN

3.D+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

OBN

2.E

 

Hodina odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

BIO

 

(2)

supluje

Sklenářová Jolana

(Řh)

1.B

4.hod

NEJ

 

(11)

supluje

Moravová Eva

(Pv)

 

5.hod

NEJ

S1

(11)

spojí

Moravová Eva

(Mk)

 

7.hod

STO

 

(11)

supluje

Somrová Hana

(Ha)

 

8. hod Hodina odpadá

1.C

4.hod

BIO

 

(2)

supluje

Sklenářová Jolana

(Řh)

1.D

2.hod

OBN

 

(3)

supluje

Šulc Karel

(Řh)

2.E

4.hod

NEJ

S1

(7)

spojí

Šulc Karel

(Mk)

 

6.hod

CJL

S2

(7)

supluje

Janičatová Olga

(Pv)

 

6.hod

CJL

S1

(7)

spojí

Janičatová Olga

(Mk)

 

8. hod Hodina odpadá

3.A

1.- 8. hod Obecná absence třídy

3.B

1.hod

ANJ

 

(8)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Mk)

 

2.hod

NEJ

 

(8)

supluje

Prokůpková Lenka

(Mk)

 

5.hod

OBN

 

(8)

supluje

Janičatová Olga

(Řh)

 

6.hod

PRA

   

odpadá

 

(Mo)

 

7.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Mk)

 

8.hod

SAJ

   

odpadá

 

(Mk)

3.D

1.- 8. hod Obecná absence třídy

4.B

1.- 8. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Středa 19.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.E

 

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

3.A

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.D

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

 

Ří

-

-

..

Pr

     

Kadeřábková Ivana

 

Ja

..

-

-

..

     

Smolková Monika

 

..

Ni

Ca

-

-

-

..

-

Morava Vratislav

 

-

-

..

-

-

-

-

-

Preslová Pavlína

 

..

-

Su

..

-

..

..

-

Repáň Miloš

 

-

-

-

-

-

     

Řeháková Jitka

 

-

-

-

Ni

Su

-

   

Říhová Alena

         

..

-

-

-

Sklenářová Jolana

 

..

..

-

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

6.hod

odpadá

PER

3.A

 

Obecná absence třídy

Capouchová Ivana

2.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Mk)

MAT

3.B

(8)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

MAT

2.E

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

MAT

2.E

 

Sportovní kurz

 

před 3. hodinou dohled Zámek

 

Janičatová Olga

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

3.D+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CJL

2.E

 

Sportovní kurz

 

před 4. hodinou dohled Zámek

 

Kadeřábková Ivana

7.hod

odpadá

CHZ

3.A

 

Obecná absence třídy

 

před 6. hodinou dohled Škola

 

Niklová Romana

2.hod

supl. (Mk)

KTE

3.B

(8)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

KOM

2.E

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Řh)

INF

1.D

(10)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

INF

2.E

 

Sportovní kurz

Prokůpková Lenka

5.hod

spojeno (Bk)

CHZ

1.A

(2)

 
 

5.hod

změna

TEP

1.C

(2)

 
 

před 5. hodinou dohled Škola

 

Řeháková Jitka

8.hod

odpadá

EKU

4.B

 

Obecná absence třídy

Říhová Alena

1.hod

supl. (Bk)

CHE

1.A

(2)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

SUR

3.D

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ZPV

2.E

 

Sportovní kurz

 

před 3. hodinou dohled Škola

 

Šulc Karel

3.hod

supl. (Pv)

CJL

1.A

(2)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Řh)

OBN

1.D

(TEV)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

OBN

2.E

 

Sportovní kurz

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

CHE

 

(2)

supluje

Říhová Alena

(Bk)

 

3.hod

CJL

 

(2)

supluje

Šulc Karel

(Pv)

 

5.hod

CHZ

 

(2)

spojí

Prokůpková Lenka

(Bk)

1.C

5.hod

TEP

 

(2)

změna

Prokůpková Lenka

 

1.D

4.hod

INF

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Řh)

 

5.hod

OBN

 

(TEV)

supluje

Šulc Karel

(Řh)

2.E

1.- 8. hod Sportovní kurz

3.A

1.- 8. hod Obecná absence třídy

3.B

2.hod

KTE

 

(8)

supluje

Niklová Romana

(Mk)

 

3.hod

MAT

 

(8)

supluje

Capouchová Ivana

(Mk)

 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(Pv)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(Pv)

3.D

1.- 8. hod Obecná absence třídy

4.B

1.- 8. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.B

             

ODPA

 

2.E

 

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

3.A

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.D

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Capouchová Ivana

       

-

Ří

-

-

-

Kobzevová Ivana

 

..

-

Ja

Ří

..

-

..

-

Smolková Monika

 

Bk

-

-

..

Ha

-

-

-

Preslová Pavlína

 

Sn

-

-

..

Ha

-

-

-

Repáň Miloš

 

..

Bk

-

-

..

     

Řeháková Jitka

 

..

..

-

..

-

..

-

-

Říhová Alena

 

-

Su

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

1.hod

supl. (Mk)

ANJ

1.D

(3)

za odpadlou

 

2.hod

spojeno (Re)

STZ

1.C

(2)

 
 

7.hod

odpadá

PER

3.A

 

Obecná absence třídy

Capouchová Ivana

3.hod

odpadá

MAT

3.D+

 

Obecná absence třídy

Havlas Milan

5.hod

spojeno (Mk)

MAT

1.B (S1)

(11)

 
 

5.hod

supl. (Pv)

MAT

1.B (S2)

(11)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Hodina odpadá

Janičatová Olga

2.hod

odpadá

CJL

3.D+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Ko)

KOM

1.D

(3)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

CJL

2.E

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

CJL

3.D+

 

Obecná absence třídy

Říhová Alena

4.hod

supl. (Ko)

SUR

1.D

(3)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Ca)

SUR

1.D

(3)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

KTE

2.E

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

ZPV

2.E

 

Sportovní kurz

Sklenářová Jolana

1.hod

spojeno (Pv)

ANJ

1.A

(2)

 
 

1.hod

změna

ANJ

1.C

(2)

 

Somrová Hana

7.hod

odpadá

STO

2.E

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

STO

2.E

 

Sportovní kurz

Šulc Karel

2.hod

supl. (Ří)

CJL

1.D

(3)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ANJ

 

(2)

spojí

Sklenářová Jolana

(Pv)

1.B

5.hod

MAT

S1

(11)

spojí

Havlas Milan

(Mk)

 

5.hod

MAT

S2

(11)

supluje

Havlas Milan

(Pv)

 

6.hod

EKU

   

odpadá

 

(Řh)

 

7. hod Hodina odpadá

1.C

1.hod

ANJ

 

(2)

změna

Sklenářová Jolana

 
 

2.hod

STZ

 

(2)

spojí

Bukvičková Zuzana

(Re)

1.D

1.hod

ANJ

 

(3)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Mk)

 

2.hod

CJL

 

(3)

supluje

Šulc Karel

(Ří)

 

3.hod

KOM

 

(3)

supluje

Janičatová Olga

(Ko)

 

4.hod

SUR

 

(3)

supluje

Říhová Alena

(Ko)

 

5.hod

SUR

 

(3)

supluje

Říhová Alena

(Ca)

2.E

1.- 8. hod Sportovní kurz

3.A

1.- 8. hod Obecná absence třídy

3.D

1.- 8. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Pátek 21.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.E

 

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

STK

3.A

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.D

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Smolková Monika

 

Ca

Ří

-

Sn

-

-

-

-

Preslová Pavlína

 

Sn

Ni

-

Sn

-

-

-

-

Řeháková Jitka

 

-

-

Ca

..

Ří

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Capouchová Ivana

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

MAT

3.D+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Řh)

MAT

1.C+

(2)

za odpadlou

 

před 3. hodinou dohled Škola

 

Janičatová Olga

3.hod

odpadá

CJL

2.E

 

Sportovní kurz

Kobzevová Ivana

4.hod

odpadá

CTE

3.D

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CTE

3.D

 

Obecná absence třídy

Niklová Romana

2.hod

supl. (Pv)

TEA

1.B

(10)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

INF

3.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

INF

3.A

 

Obecná absence třídy

Říhová Alena

1.hod

odpadá

POV

2.E

 

Sportovní kurz

 

2.hod

supl. (Mk)

SUR

1.D

(3)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

KTE

2.E

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

SUR

3.D

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Řh)

CHE

1.D

(3)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

ZPV

2.E

 

Sportovní kurz

Sklenářová Jolana

1.hod

supl. (Pv)

ANJ

1.B

(11)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

ANJ

3.D

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

spojeno (Mk)

SAJ

1.B (S1)

(11)

 
 

4.hod

supl. (Pv)

SAJ

1.B (S2)

(11)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.A

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

MAT

 

(2)

supluje

Capouchová Ivana

(Řh)

1.B

1.hod

ANJ

 

(11)

supluje

Sklenářová Jolana

(Pv)

 

2.hod

TEA

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Pv)

 

4.hod

SAJ

S1

(11)

spojí

Sklenářová Jolana

(Mk)

 

4.hod

SAJ

S2

(11)

supluje

Sklenářová Jolana

(Pv)

1.C

3.hod

MAT

 

(2)

supluje

Capouchová Ivana

(Řh)

1.D

2.hod

SUR

 

(3)

supluje

Říhová Alena

(Mk)

 

5.hod

CHE

 

(3)

supluje

Říhová Alena

(Řh)

2.E

1.- 8. hod Sportovní kurz

3.A

1.- 8. hod Obecná absence třídy

3.D

1.- 8. hod Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři