Suplování:   Úterý 23.4.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

1.B

 

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

1.C

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

1.D

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

2.E

               

ODPA

3.A

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

4.B

               

ODPA

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

 

....

-

..

..

..

..

..

-

Havlas Milan

           

Ja

   

Smolková Monika

 

Sn

Pv

-

Su

..

Pv

Ja

..

Niklová Romana

 

Ří

Ja

Ří

..

..

-

..

-

Prokůpková Lenka

 

-

-

..

-

..

-

-

-

Preslová Pavlína

             

-

 

Řeháková Jitka

 

Pv

..

Su

..

Ja

..

..

-

Šulc Karel

   

Sn

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

7

 

PZk

PZk

PZk

PZk

PZk

PZk

PZk

PZk

8

 

PZk

PZk

PZk

PZk

PZk

PZk

PZk

PZk

Změny v rozvrzích učitelů:

Havlas Milan

7.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Akce školy

Janičatová Olga

2.hod

supl. (Ni)

CJL

4.B

(6)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Akce školy

 

3.hod

změna

CJL

3.B

(3)

 
 

5.hod

supl. (Řh)

CJL

3.B

(3)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (Ha)

CJL

4.B

(6)

za odpadlou

 

7.hod

supl. (Mk)

CJL

3.B

(3)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

KOM

1.D

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Hodina odpadá

Kadeřábková Ivana

8.hod

odpadá

EKL

1.D

 

Exkurze

Morava Vratislav

6.hod

změna

PRA

3.B

(3)

 

Moravová Eva

5.hod

odpadá

NEJ

1.B (S2)

 

Akce školy

Preslová Pavlína

1.hod

supl. (Řh)

ANJ

4.B

(6)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

ANJ

1.B

 

Akce školy

 

2.hod

supl. (Mk)

ANJ

3.B

(3)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

ANJ

1.A

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.B

 

Akce školy

 

6.hod

spojeno (Mk)

ANJ

2.E (S1)

(11)

 
 

6.hod

změna

ANJ

2.E (S2)

(11)

 

Říhová Alena

1.hod

supl. (Ni)

POV

2.E

(10)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

SUR

1.D

 

Exkurze

 

2.hod

změna

KTE

2.E

(11)

 
 

3.hod

supl. (Ni)

KTE

2.E

(10)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

CHE

1.D

 

Exkurze

 

4.hod

změna

POV

3.B

(3)

 
 

5.hod

změna

POV

2.E

(11)

 
 

6.hod

odpadá

POV

1.B

 

Akce školy

 

7.hod

změna

ZPV

2.E

(11)

 

Sklenářová Jolana

1.hod

supl. (Mk)

ANJ

3.B

(3)

za odpadlou

 

2.hod

supl. (Su)

OBN

3.D+

(4)

do úvazku

 

2.hod

odpadá

ANJ

1.C

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

INF

1.A

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

INF

1.A

 

Exkurze

Somrová Hana

8.hod

odpadá

STO

1.B

 

Akce školy

Šulc Karel

1.hod

odpadá

CJL

1.C+

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Řh)

OBN

3.D+

(4)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

OBN

1.B

 

Akce školy

 

4.hod

spojeno (Mk)

NEJ

2.E (S1)

(11)

 
 

4.hod

změna

NEJ

2.E (S2)

(11)

 
 

6.hod

odpadá

OBN

1.D

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

OBN

2.E

 

Hodina odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 8. hod Exkurze

1.B

1.- 8. hod Akce školy

1.C

1.- 8. hod Exkurze

1.D

1.- 8. hod Exkurze

2.E

1.hod

POV

 

(10)

supluje

Říhová Alena

(Ni)

 

2.hod

KTE

 

(11)

změna

Říhová Alena

 
 

3.hod

KTE

 

(10)

supluje

Říhová Alena

(Ni)

 

4.hod

NEJ

S1

(11)

spojí

Šulc Karel

(Mk)

 

4.hod

NEJ

S2

(11)

změna

Šulc Karel

 
 

5.hod

POV

 

(11)

změna

Říhová Alena

 
 

6.hod

ANJ

S1

(11)

spojí

Preslová Pavlína

(Mk)

 

6.hod

ANJ

S2

(11)

změna

Preslová Pavlína

 
 

7.hod

ZPV

 

(11)

změna

Říhová Alena

 
 

8. hod Hodina odpadá

3.A

1.- 8. hod Exkurze

3.B

1.hod

ANJ

 

(3)

supluje

Sklenářová Jolana

(Mk)

 

2.hod

ANJ

 

(3)

supluje

Preslová Pavlína

(Mk)

 

3.hod

CJL

 

(3)

změna

Janičatová Olga

 
 

4.hod

POV

 

(3)

změna

Říhová Alena

 
 

5.hod

CJL

 

(3)

supluje

Janičatová Olga

(Řh)

 

6.hod

PRA

 

(3)

změna

Morava Vratislav

 
 

7.hod

CJL

 

(3)

supluje

Janičatová Olga

(Mk)

 

8.hod

SAJ

   

odpadá

 

(Mk)

3.D

2.hod

OBN

 

(4)

supluje

Sklenářová Jolana

(Su)

 

3.hod

OBN

 

(4)

supluje

Šulc Karel

(Řh)

 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(Řh)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(Řh)

4.B

1.hod

ANJ

 

(6)

supluje

Preslová Pavlína

(Řh)

 

2.hod

CJL

 

(6)

supluje

Janičatová Olga

(Ni)

 

6.hod

CJL

 

(6)

supluje

Janičatová Olga

(Ha)

 

7.hod

KTE

   

odpadá

 

(Ni)

 

8. hod Hodina odpadá

 

 

Suplování:   Středa 24.4.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

 

Ni

-

-

Sn

Pr

Su

..

-

Capouchová Ivana

 

....

....

....

....

....

....

..

..

Řeháková Jitka

 

-

-

-

Ka

Ni

-

-

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Kadeřábková Ivana

4.hod

supl. (Řh)

EKL

1.D

(3)

za odpadlou

Niklová Romana

1.hod

spojeno (Bk)

INF

1.A

(10)

 
 

5.hod

supl. (Řh)

INF

1.D

(10)

za odpadlou

Prokůpková Lenka

5.hod

spojeno (Bk)

CHZ

1.A

(2)

 
 

5.hod

změna

TEP

1.C

(2)

 

Sklenářová Jolana

4.hod

změna

ANJ

3.D

(4)

 
 

4.hod

spojeno (Bk)

ANJ

3.A

(4)

 

Šulc Karel

6.hod

supl. (Bk)

OBN

3.A

(4)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

INF

 

(10)

spojí

Niklová Romana

(Bk)

 

5.hod

CHZ

 

(2)

spojí

Prokůpková Lenka

(Bk)

 

7.hod

CHZ

   

odpadá

 

(Bk)

1.C

5.hod

TEP

 

(2)

změna

Prokůpková Lenka

 

1.D

4.hod

EKL

 

(3)

supluje

Kadeřábková Ivana

(Řh)

 

5.hod

INF

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Řh)

 

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ca)

2.E

8.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ca)

3.A

4.hod

ANJ

 

(4)

spojí

Sklenářová Jolana

(Bk)

 

6.hod

OBN

 

(4)

supluje

Šulc Karel

(Bk)

3.D

4.hod

ANJ

 

(4)

změna

Sklenářová Jolana

 

4.B

8.hod

EKU

   

odpadá

 

(Řh)

 

 

Čtvrtek: Třída 2.E - 1. - 4. hod. projekt IREAS
Třída 2.D - CUKRÁŘI - 1. - 5. hod. výuka s 1.D

Suplování:   Čtvrtek 25.4.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.E

 

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

 

-

Sn

-

-

-

-

..

-

Capouchová Ivana

 

-

-

Řh

-

Řh

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Janičatová Olga

3.hod

odpadá

CJL

2.E

 

Akce školy

Smolková Monika

4.hod

odpadá

ANJ

2.E (S1)

 

Akce školy

Preslová Pavlína

4.hod

odpadá

ANJ

2.E (S2)

 

Akce školy

Řeháková Jitka

1.hod

odpadá

TEV

2.E

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

TEV

2.E

 

Akce školy

 

3.hod

supl. (Ca)

MAT

3.D+

(4)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Ca)

MAT

1.D

(3)

za odpadlou

Sklenářová Jolana

2.hod

supl. (Bk)

CHZ

1.A

(2)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

CHZ

 

(2)

supluje

Sklenářová Jolana

(Bk)

1.D

5.hod

MAT

 

(3)

supluje

Řeháková Jitka

(Ca)

2.E

1.- 4. hod Akce školy

3.A

3.hod

MAT

 

(4)

supluje

Řeháková Jitka

(Ca)

 

7.hod

PER

   

odpadá

 

(Bk)

3.D

3.hod

MAT

 

(4)

supluje

Řeháková Jitka

(Ca)

 

 

Suplování:   Pátek 26.4.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Capouchová Ivana

 

Sn

Bk

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

2.hod

supl. (Ca)

MAT

1.C+

(2)

do úvazku

Sklenářová Jolana

1.hod

supl. (Ca)

MAT

3.D+

(4)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

MAT

 

(2)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ca)

1.C

2.hod

MAT

 

(2)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ca)

3.A

1.hod

MAT

 

(4)

supluje

Sklenářová Jolana

(Ca)

3.D

1.hod

MAT

 

(4)

supluje

Sklenářová Jolana

(Ca)

 

Zpracováno v systému Bakaláři