Suplování:   Úterý 26.3.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.B

               

ODPA

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Morava Vratislav

         

-

Mk

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Smolková Monika

6.hod

supl. (Mo)

SAJ

3.B

(8)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.E (S1)

 

změna hodiny

 

8.hod

odpadá

SAJ

3.B

 

Hodina odpadá

Preslová Pavlína

6.hod

spojeno (Mk)

ANJ

2.E (S1)

(7)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.E

6.hod

ANJ

S1

(7)

spojí

Preslová Pavlína

(Mk)

3.B

6.hod

SAJ

 

(8)

supluje

Smolková Monika

(Mo)

 

8. hod Hodina odpadá

 

 

STŘEDA 27.3.2019
Třída 1.A - 2. hod. Bukvičková CHZ uč. č. 5
Třída 1.C - 2. hod. Prokůpková KAV uč. č. 2
Třída 2.E - 1.-3. hod. projekt IREAS

Suplování:   Středa 27.3.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

             

ODPA

 

1.C

             

ODPA

 

1.D

           

ODPA

   

2.E

 

BES

BES

BES

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Capouchová Ivana

             

..

..

Niklová Romana

 

Mk

..

-

         

Prokůpková Lenka

           

..

   

Repáň Miloš

           

..

   

Říhová Alena

 

Ka

Pv

Ka

Su

Sn

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

7.hod

odpadá

CHZ

1.A

 

Hodina odpadá

Capouchová Ivana

3.hod

odpadá

MAT

2.E

 

Beseda

Kadeřábková Ivana

1.hod

supl. (Ří)

SUR

3.D

(1)

do úvazku

 

3.hod

supl. (Ří)

EKL

1.D

(3)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

EKL

1.D

 

Hodina odpadá

Smolková Monika

1.hod

supl. (Ni)

INF

1.C

(10)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

ANJ

2.E (S1)

 

Beseda

Prokůpková Lenka

7.hod

odpadá

KAV

1.C

 

Hodina odpadá

Preslová Pavlína

1.hod

odpadá

ANJ

2.E (S2)

 

Beseda

 

2.hod

supl. (Ří)

CHE

1.C+

(2)

za odpadlou

Sklenářová Jolana

5.hod

supl. (Ří)

ANJ

3.D

(3)

za odpadlou

Šulc Karel

4.hod

supl. (Ří)

ZPV

2.E

(7)

do úvazku

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

CHE

 

(2)

supluje

Preslová Pavlína

(Ří)

 

6.hod

STZ

   

odpadá

 

(Re)

 

7. hod Hodina odpadá

1.C

1.hod

INF

 

(10)

supluje

Smolková Monika

(Ni)

 

2.hod

CHE

 

(2)

supluje

Preslová Pavlína

(Ří)

 

6.hod

KAV

   

odpadá

 

(Pr)

 

7. hod Hodina odpadá

1.D

3.hod

EKL

 

(3)

supluje

Kadeřábková Ivana

(Ří)

 

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ca)

 

6. hod Hodina odpadá

2.E

4.hod

ZPV

 

(7)

supluje

Šulc Karel

(Ří)

 

8.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ca)

 

1.- 3. hod Beseda

3.D

1.hod

SUR

 

(1)

supluje

Kadeřábková Ivana

(Ří)

 

5.hod

ANJ

 

(3)

supluje

Sklenářová Jolana

(Ří)

 

 

ČTVRTEK
Třída 3.E výuka teorie společně s 2.E - začátek 1. hod. TEV Brodce

Suplování:   Čtvrtek 28.3.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Capouchová Ivana

 

-

-

Bk

-

Bk

-

-

-

Kobzevová Ivana

 

Re

-

Mk

Su

Re

-

..

-

Preslová Pavlína

       

Mk

Mk

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

3.hod

supl. (Ca)

MAT

3.D+

(4)

do úvazku

 

5.hod

supl. (Ca)

MAT

1.D

(3)

do úvazku

Smolková Monika

3.hod

supl. (Ko)

ANJ

1.D

(3)

za odpadlou

 

4.hod

změna

ANJ

2.E (S1)

(7)

 
 

4.hod

spojeno (Pv)

ANJ

2.E (S2)

(7)

 
 

5.hod

spojeno (Pv)

SAJ

1.B (S2)

(11)

 

Repáň Miloš

1.hod

spojeno (Ko)

CTE

3.D

(4)

 
 

5.hod

spojeno (Ko)

CUS

3.D

(4)

 

Šulc Karel

4.hod

supl. (Ko)

CJL

1.D

(3)

do úvazku

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

5.hod

SAJ

S2

(11)

spojí

Smolková Monika

(Pv)

1.D

3.hod

ANJ

 

(3)

supluje

Smolková Monika

(Ko)

 

4.hod

CJL

 

(3)

supluje

Šulc Karel

(Ko)

 

5.hod

MAT

 

(3)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ca)

2.E

4.hod

ANJ

S1

(7)

změna

Smolková Monika

 
 

4.hod

ANJ

S2

(7)

spojí

Smolková Monika

(Pv)

3.A

3.hod

MAT

 

(4)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ca)

3.D

1.hod

CTE

 

(4)

spojí

Repáň Miloš

(Ko)

 

3.hod

MAT

 

(4)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ca)

 

5.hod

CUS

 

(4)

spojí

Repáň Miloš

(Ko)

 

7.hod

CTE

   

odpadá

 

(Ko)

 

 

Suplování:   Pátek 29.3.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Capouchová Ivana

 

Sn

Bk

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

2.hod

supl. (Ca)

MAT

1.C+

(2)

za odpadlou

Sklenářová Jolana

1.hod

supl. (Ca)

MAT

3.D+

(4)

do úvazku

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

MAT

 

(2)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ca)

1.C

2.hod

MAT

 

(2)

supluje

Bukvičková Zuzana

(Ca)

3.A

1.hod

MAT

 

(4)

supluje

Sklenářová Jolana

(Ca)

3.D

1.hod

MAT

 

(4)

supluje

Sklenářová Jolana

(Ca)

 

Zpracováno v systému Bakaláři