Suplování:   Úterý 10.12.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

 

Sn

Ni

-

-

-

Sn

-

-

Preslová Pavlína

           

Kl

Kl

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

6

           

DOD

DOD

DOD

8

           

DOD

DOD

DOD

11

             

DOD

DOD

Změny v rozvrzích učitelů:

Barták František

8.hod

změna

MAS

2.B

(9)

 

Janičatová Olga

6.hod

změna

CJL

4.B

(5)

 

Klímová Markéta

6.hod

spojeno (Pv)

SAJ

2.B (S1)

(11)

 
 

7.hod

spojeno (Pv)

SAJ

2.B (S1)

(9)

 
 

7.hod

změna

SAJ

2.B (S2)

(9)

 

Morava Vratislav

7.hod

změna

PRA

4.B

(5)

 

Niklová Romana

2.hod

supl. (Bk)

ANJ

1.A

(4)

za odpadlou

Rambousková Libuše

8.hod

změna

KTE

2.E

(10)

 

Řeháková Jitka

4.hod

výměna >>

EKO

1.E

 

na 6.hod

 

6.hod

výměna <<

EKO

1.E

(3)

z 4.hod

Sklenářová Jolana

1.hod

spojeno (Bk)

ANJ

2.A (ZaF)

(2)

 
 

1.hod

změna

ANJ

2.A (Za)

(2)

 
 

6.hod

supl. (Bk)

ANJ

1.A

(4)

za odpadlou

 

7.hod

změna

ANJ

2.E

(10)

 

Somrová Hana

4.hod

výměna <<

KOM

1.E

(3)

z 6.hod

 

6.hod

výměna >>

KOM

1.E

 

na 4.hod

 

7.hod

změna

STO

1.E

(VIN)

 

Šulc Karel

6.hod

změna

OBN

2.E

(9)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

ANJ

 

(4)

supluje

Niklová Romana

(Bk)

 

6.hod

ANJ

 

(4)

supluje

Sklenářová Jolana

(Bk)

1.E

4.hod

KOM

 

(3)

výměna <<

Somrová Hana

z 6.hod

 

4.hod

EKO

   

výměna >>

 

na 6.hod

 

6.hod

EKO

 

(3)

výměna <<

Řeháková Jitka

z 4.hod

 

6.hod

KOM

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

7.hod

STO

 

(VIN)

změna

Somrová Hana

 

2.A

1.hod

ANJ

ZaF

(2)

spojí

Sklenářová Jolana

(Bk)

 

1.hod

ANJ

Za

(2)

změna

Sklenářová Jolana

 

2.B

6.hod

SAJ

S1

(11)

spojí

Klímová Markéta

(Pv)

 

7.hod

SAJ

S1

(9)

spojí

Klímová Markéta

(Pv)

 

7.hod

SAJ

S2

(9)

změna

Klímová Markéta

 
 

8.hod

MAS

 

(9)

změna

Barták František

 

2.E

6.hod

OBN

 

(9)

změna

Šulc Karel

 
 

7.hod

ANJ

 

(10)

změna

Sklenářová Jolana

 
 

8.hod

KTE

 

(10)

změna

Rambousková Libuše

 

4.B

6.hod

CJL

 

(5)

změna

Janičatová Olga

 
 

7.hod

PRA

 

(5)

změna

Morava Vratislav

 

 

 

Středa 11.12.
Třída 4.B - 1. a 2. hod. KTE

Suplování:   Středa 11.12.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.A

 

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

2.D

 

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

 

..

Sn

Su

Su

-

..

..

-

Prokůpková Lenka

 

Ca

-

..

-

-

-

-

-

Rambousková Libuše

 

Ja

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

6

 

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

7

 

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

8

 

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

11

 

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

DOD

Změny v rozvrzích učitelů:

Capouchová Ivana

1.hod

supl. (Pr)

MAT

2.A (ZaF)

(2)

za odpadlou

 

2.hod

změna

MAT

2.E

(10)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

2.D

 

Praxe

 

4.hod

změna

MAT

2.E

(3)

 

Havlas Milan

4.hod

změna

ZPV

2.B

(1)

 
 

7.hod

změna

ZAP

4.B

(9)

 

Janičatová Olga

1.hod

supl. (Ra)

CJL

1.E

(3)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

CJL

2.D

 

Praxe

 

2.hod

změna

CJL

2.B

(1)

 
 

3.hod

změna

OBN

4.B

(9)

 
 

5.hod

změna

CJL

4.B

(9)

 
 

6.hod

odpadá

CJL

2.D

 

Praxe

Niklová Romana

2.hod

změna

KTE

4.B

(9)

 
 

3.hod

změna

KOM

2.B

(1)

 

Rambousková Libuše

3.hod

změna

ZPV

2.E

(10)

 
 

4.hod

změna

POV

4.B

(9)

 
 

7.hod

odpadá

CHE

2.D

 

Praxe

Preslová Pavlína

1.hod

změna

ANJ

4.B

(9)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

2.D

 

Praxe

 

5.hod

změna

ANJ

2.B

(1)

 
 

6.hod

změna

ANJ

4.B

(9)

 

Řeháková Jitka

1.hod

změna

EKU

2.B

(1)

 
 

4.hod

odpadá

TEV

2.D

 

Praxe

 

5.hod

odpadá

TEV

2.D

 

Praxe

 

8.hod

změna

EKU

4.B

(9)

 

Sklenářová Jolana

2.hod

supl. (Bk)

ANJ

2.A (ZaF)

(2)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

ANJ

2.A (Za)

 

Praxe

 

6.hod

změna

ANJ

2.E

(4)

 

Šulc Karel

1.hod

změna

CJL

2.E

(10)

 
 

3.hod

supl. (Bk)

OBN

1.A

(4)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Bk)

ANJ

1.A

(4)

za odpadlou

 

5.hod

změna

OBN

2.E

(3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

OBN

 

(4)

supluje

Šulc Karel

(Bk)

 

4.hod

ANJ

 

(4)

supluje

Šulc Karel

(Bk)

 

6.hod

INF

   

odpadá

 

(Bk)

 

7.hod

INF

   

odpadá

 

(Bk)

1.E

1.hod

CJL

 

(3)

supluje

Janičatová Olga

(Ra)

2.A

1.hod

MAT

ZaF

(2)

supluje

Capouchová Ivana

(Pr)

 

2.hod

ANJ

ZaF

(2)

supluje

Sklenářová Jolana

(Bk)

 

skup Za: 1.- 8. hod Praxe

2.B

1.hod

EKU

 

(1)

změna

Řeháková Jitka

 
 

2.hod

CJL

 

(1)

změna

Janičatová Olga

 
 

3.hod

KOM

 

(1)

změna

Niklová Romana

 
 

4.hod

ZPV

 

(1)

změna

Havlas Milan

 
 

5.hod

ANJ

 

(1)

změna

Preslová Pavlína

 

2.D

1.- 8. hod Praxe

2.E

1.hod

CJL

 

(10)

změna

Šulc Karel

 
 

2.hod

MAT

 

(10)

změna

Capouchová Ivana

 
 

3.hod

ZPV

 

(10)

změna

Rambousková Libuše

 
 

4.hod

MAT

 

(3)

změna

Capouchová Ivana

 
 

5.hod

OBN

 

(3)

změna

Šulc Karel

 
 

6.hod

ANJ

 

(4)

změna

Sklenářová Jolana

 

4.B

1.hod

ANJ

 

(9)

změna

Preslová Pavlína

 
 

2.hod

KTE

 

(9)

změna

Niklová Romana

 
 

3.hod

OBN

 

(9)

změna

Janičatová Olga

 
 

4.hod

POV

 

(9)

změna

Rambousková Libuše

 
 

5.hod

CJL

 

(9)

změna

Janičatová Olga

 
 

6.hod

ANJ

 

(9)

změna

Preslová Pavlína

 
 

7.hod

ZAP

 

(9)

změna

Havlas Milan

 
 

8.hod

EKU

 

(9)

změna

Řeháková Jitka

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 12.12.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.B

 

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

1.E

 

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

2.D

               

ODPA

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

 

-

-

Ja

Ja

-

..

-

-

Prokůpková Lenka

 

Kz

-

Re

Ja

-

-

-

-

Preslová Pavlína

 

-

-

Ni

-

..

..

..

-

Řeháková Jitka

 

-

-

..

Ni

Sn

Ni

..

..

Šulc Karel

 

Sn

Ni

..

Sn

Sn

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Capouchová Ivana

4.hod

odpadá

MAT

1.E

 

Akce školy

Janičatová Olga

1.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Akce školy

 

3.hod

supl. (Bk)

CJL

1.A

(4)

za odpadlou

 

4.hod

spojeno (Pr)

CJL

2.A (ZaF)

(2)

 
 

4.hod

supl. (Bk)

CJL

2.A (Za)

(2)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

CJL

1.E

 

Akce školy

Klímová Markéta

6.hod

odpadá

ANJ

1.B (S2)

 

Akce školy

 

7.hod

odpadá

ANJ

1.B (S2)

 

Akce školy

Kozánek Jiří

1.hod

spojeno (Pr)

TEP

2.A (Za)

(2)

 
 

2.hod

odpadá

ZPV

1.B

 

Akce školy

Niklová Romana

1.hod

odpadá

KTE

1.E

 

Akce školy

 

2.hod

supl. (Su)

KOM

2.E

(8)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

KTE

1.E

 

Akce školy

 

3.hod

supl. (Pv)

KOM

2.D

(10)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

KTE

1.B

 

Akce školy

 

4.hod

supl. (Řh)

KOM

2.D

(10)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

KTE

1.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TEA

1.B

 

Akce školy

 

6.hod

supl. (Řh)

KOM

2.E

(10)

za odpadlou

 

8.hod

odpadá

KOM

2.D

 

Hodina odpadá

Repáň Miloš

3.hod

spojeno (Pr)

TEP

2.A (Za)

(2)

 

Sklenářová Jolana

1.hod

supl. (Su)

ANJ

2.E

(8)

dozor

 

4.hod

supl. (Su)

ANJ

2.E

(8)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Řh)

INF

2.E (S2)

(10)

za odpadlou

 

5.hod

spojeno (Su)

INF

2.E (S1)

(10)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

1.E (S2)

 

Akce školy

Somrová Hana

8.hod

odpadá

STO

1.B

 

Akce školy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

CJL

 

(4)

supluje

Janičatová Olga

(Bk)

1.B

1.- 8. hod Akce školy

1.E

1.- 8. hod Akce školy

2.A

1.hod

TEP

Za

(2)

spojí

Kozánek Jiří

(Pr)

 

3.hod

TEP

Za

(2)

spojí

Repáň Miloš

(Pr)

 

4.hod

CJL

ZaF

(2)

spojí

Janičatová Olga

(Pr)

 

4.hod

CJL

Za

(2)

supluje

Janičatová Olga

(Bk)

 

6.hod

ANJ

ZaF

 

odpadá

 

(Bk)

2.D

3.hod

KOM

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Pv)

 

4.hod

KOM

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Řh)

 

8. hod Hodina odpadá

2.E

1.hod

ANJ

 

(8)

supluje

Sklenářová Jolana

(Su)

 

2.hod

KOM

 

(8)

supluje

Niklová Romana

(Su)

 

4.hod

ANJ

 

(8)

supluje

Sklenářová Jolana

(Su)

 

5.hod

INF

S2

(10)

supluje

Sklenářová Jolana

(Řh)

 

5.hod

INF

S1

(10)

spojí

Sklenářová Jolana

(Su)

 

6.hod

KOM

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Řh)

 

 

Suplování:   Pátek 13.12.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bukvičková Zuzana

 

Su

Kz

-

Řh

Kz

-

-

-

Prokůpková Lenka

 

Kz

Kz

Re

Kz

Kz

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kozánek Jiří

1.hod

spojeno (Pr)

ZAV

2.A (Za)

(2)

 
 

2.hod

supl. (Pr)

OBN

2.A (ZaF)

(2)

za odpadlou

 

2.hod

spojeno (Bk)

OBN

2.A (Za)

(2)

 
 

4.hod

spojeno (Pr)

ZAV

2.A (Za)

(2)

 
 

5.hod

spojeno (Pr)

PER

2.A (ZaF)

(2)

 
 

5.hod

supl. (Bk)

OBN

2.A (Za)

(2)

za odpadlou

Repáň Miloš

3.hod

spojeno (Pr)

TEP

2.A (Za)

(2)

 

Řeháková Jitka

4.hod

supl. (Bk)

EKO

1.A

(4)

za odpadlou

Šulc Karel

1.hod

supl. (Bk)

CJL

1.A

(4)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

CJL

 

(4)

supluje

Šulc Karel

(Bk)

 

4.hod

EKO

 

(4)

supluje

Řeháková Jitka

(Bk)

2.A

1.hod

ZAV

Za

(2)

spojí

Kozánek Jiří

(Pr)

 

2.hod

OBN

ZaF

(2)

supluje

Kozánek Jiří

(Pr)

 

2.hod

OBN

Za

(2)

spojí

Kozánek Jiří

(Bk)

 

3.hod

TEP

Za

(2)

spojí

Repáň Miloš

(Pr)

 

4.hod

ZAV

Za

(2)

spojí

Kozánek Jiří

(Pr)

 

5.hod

PER

ZaF

(2)

spojí

Kozánek Jiří

(Pr)

 

5.hod

OBN

Za

(2)

supluje

Kozánek Jiří

(Bk)

 

 

Suplování:   Pondělí 16.12.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Niklová Romana

 

<>

-

-

-

-

-

-

-

Prokůpková Lenka

 

Su

Su

Sn

-

-

-

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Janičatová Olga

8.hod

výměna <<

CJL

3.A

(4)

z 17.12. 1.hod

Morava Vratislav

1.hod

výměna <<

PRA

4.B

(6)

z 17.12. 7.hod

 

7.hod

výměna >>

PAP

3.E

 

na 17.12. 4.hod

 

8.hod

výměna >>

PAP

3.A

 

na 17.12. 1.hod

Rambousková Libuše

7.hod

výměna <<

POV

3.E

(8)

z 17.12. 4.hod

Sklenářová Jolana

3.hod

supl. (Pr)

ANJ

1.C

(2)

dozor

Šulc Karel

1.hod

supl. (Pr)

CJL

1.C

(2)

dozor

 

2.hod

supl. (Pr)

OBN

1.C

(2)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

1.hod

CJL

 

(2)

supluje

Šulc Karel

(Pr)

 

2.hod

OBN

 

(2)

supluje

Šulc Karel

(Pr)

 

3.hod

ANJ

 

(2)

supluje

Sklenářová Jolana

(Pr)

3.A

8.hod

CJL

 

(4)

výměna <<

Janičatová Olga

z 17.12. (Út) 1.hod

 

8.hod

PAP

   

výměna >>

 

na 17.12. (Út) 1.hod

3.D

7.hod

TEP

Za

 

odpadá

 

(Pr)

 

8.hod

TEP

Za

 

odpadá

 

(Pr)

3.E

7.hod

POV

 

(8)

výměna <<

Rambousková Libuše

z 17.12. (Út) 4.hod

 

7.hod

PAP

   

výměna >>

 

na 17.12. (Út) 4.hod

4.B

1.hod

PRA

 

(6)

výměna <<

Morava Vratislav

z 17.12. (Út) 7.hod

 

1.hod

KTE

   

výměna >>

 

na 17.12. (Út) 7.hod

 

 

Suplování:   Úterý 17.12.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Prokůpková Lenka

 

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Janičatová Olga

1.hod

výměna >>

CJL

3.A

 

na 16.12. 8.hod

Morava Vratislav

1.hod

výměna <<

PAP

3.A

(4)

z 16.12. 8.hod

 

4.hod

výměna <<

PAP

3.E

(8)

z 16.12. 7.hod

 

7.hod

výměna >>

PRA

4.B

 

na 16.12. 1.hod

Niklová Romana

7.hod

výměna <<

KTE

4.B

(6)

z 16.12. 1.hod

Rambousková Libuše

4.hod

výměna >>

POV

3.E

 

na 16.12. 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

PAP

 

(4)

výměna <<

Morava Vratislav

z 16.12. (Po) 8.hod

 

1.hod

CJL

   

výměna >>

 

na 16.12. (Po) 8.hod

3.E

4.hod

PAP

 

(8)

výměna <<

Morava Vratislav

z 16.12. (Po) 7.hod

 

4.hod

POV

   

výměna >>

 

na 16.12. (Po) 7.hod

4.B

7.hod

KTE

 

(6)

výměna <<

Niklová Romana

z 16.12. (Po) 1.hod

 

7.hod

PRA

   

výměna >>

 

na 16.12. (Po) 1.hod

 

 

Suplování:   Středa 18.12.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Prokůpková Lenka

 

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

Suplování:   Čtvrtek 19.12.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Prokůpková Lenka

 

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

Pátek 20. 12.
Třída 1.C - 1. a 2. hod. KAV - vyuč. Macáková

Suplování:   Pátek 20.12.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.B

     

TH

TH

TH

     

1.C

     

TH

TH

TH

     

1.D

     

TH

TH

TH

     

2.B

     

TH

TH

TH

     

3.A

     

TH

TH

TH

     

3.D

     

TH

TH

TH

     

3.E

     

TH

TH

TH

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Prokůpková Lenka

 

....

....

..

..

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

4.hod

odpadá

SAD

3.D (Za)

 

Třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

PER

3.A

 

Třídnická hodina

Havlas Milan

5.hod

odpadá

EKU

1.B

 

Třídnická hodina

Janičatová Olga

3.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Třídnická hodina

Kobzevová Ivana

3.hod

odpadá

CTE

3.D (C)

 

Třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

CTE

3.D (C)

 

Třídnická hodina

Kozánek Jiří

4.hod

odpadá

CHZ

3.A

 

Třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

ZPV

3.E

 

Třídnická hodina

Morava Vratislav

4.hod

odpadá

PAP

3.E

 

Třídnická hodina

Niklová Romana

3.hod

odpadá

INF

1.B (S1)

 

Třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

INF

2.B

 

Třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

INF

2.B

 

Třídnická hodina

Rambousková Libuše

3.hod

odpadá

POV

3.E

 

Třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

SUR

3.D (C)

 

Třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

SUR

1.D

 

Třídnická hodina

Preslová Pavlína

3.hod

odpadá

ANJ

2.B

 

Třídnická hodina

Sklenářová Jolana

3.hod

odpadá

INF

1.B (S2)

 

Třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.D

 

Třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

ANJ

1.C

 

Třídnická hodina

Šulc Karel

3.hod

odpadá

OBN

1.D+

 

Třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

OBN

1.B

 

Třídnická hodina

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

3.- 5. hod Třídnická hodina

1.C

3.- 5. hod Třídnická hodina

1.D

3.- 5. hod Třídnická hodina

2.B

3.- 5. hod Třídnická hodina

3.A

3.- 5. hod Třídnická hodina

3.D

3.- 5. hod Třídnická hodina

3.E

3.- 5. hod Třídnická hodina

 

Zpracováno v systému Bakaláři