Suplování:   Středa 22.5.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

4.B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Capouchová Ivana

2.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Obecná absence třídy

Janičatová Olga

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

Smolková Monika

7.hod

odpadá

SAJ

4.B

 

Obecná absence třídy

Morava Vratislav

3.hod

odpadá

PRA

4.B

 

Obecná absence třídy

Preslová Pavlína

4.hod

odpadá

ANJ

4.B

 

Obecná absence třídy

Řeháková Jitka

8.hod

odpadá

EKU

4.B

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

1.- 8. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Čtvrtek 23.5.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Repáň Miloš

 

Ja

Ca

-

-

Řh

..

-

-

Šulc Karel

             

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Capouchová Ivana

2.hod

supl. (Re)

STZ

1.C

(5)

za odpadlou

Janičatová Olga

1.hod

supl. (Re)

CJL

3.A

(4)

za odpadlou

Řeháková Jitka

5.hod

supl. (Re)

STZ

3.A

(4)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

STR

   

odpadá

 

(Re)

 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(Su)

1.C

2.hod

STZ

 

(5)

supluje

Capouchová Ivana

(Re)

 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(Su)

3.A

1.hod

CJL

 

(4)

supluje

Janičatová Olga

(Re)

 

5.hod

STZ

 

(4)

supluje

Řeháková Jitka

(Re)

 

 

Suplování:   Pátek 24.5.2019

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pondělí 27.5.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.A

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

4.B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Sklenářová Jolana

 

Pv

Pv

Ří

Mk

Ja

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

5.hod

odpadá

CHZ

2.A

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

CHZ

2.A

 

Exkurze

Havlas Milan

6.hod

odpadá

ZAP

4.B

 

Obecná absence třídy

Janičatová Olga

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OBN

4.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Sn)

CJL

2.D

(4)

za odpadlou

Smolková Monika

4.hod

supl. (Sn)

ANJ

2.D

(4)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

ANJ

2.A

 

Exkurze

Moravová Eva

4.hod

odpadá

NEJ

4.B

 

Obecná absence třídy

Ptáček Jan

1.hod

odpadá

MOV

2.A

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

MOV

2.A

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

MOV

2.A

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

MOV

2.A

 

Exkurze

Preslová Pavlína

1.hod

spojeno (Sn)

ANJ

1.E (S2)

(7)

 
 

2.hod

spojeno (Sn)

ANJ

1.E (S2)

(7)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

4.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Obecná absence třídy

Říhová Alena

3.hod

supl. (Sn)

KTE

3.E

(3)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

POV

4.B

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

1.hod

ANJ

S2

(7)

spojí

Preslová Pavlína

(Sn)

 

2.hod

ANJ

S2

(7)

spojí

Preslová Pavlína

(Sn)

2.A

1.- 8. hod Exkurze

2.D

4.hod

ANJ

 

(4)

supluje

Smolková Monika

(Sn)

 

5.hod

CJL

 

(4)

supluje

Janičatová Olga

(Sn)

3.E

3.hod

KTE

 

(3)

supluje

Říhová Alena

(Sn)

4.B

1.- 8. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Úterý 28.5.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.D

           

ODPA

   

3.B

           

ODPA

   

4.B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Havlas Milan

 

-

-

-

-

-

..

Ca

-

Janičatová Olga

 

Ří

Ří

Sk

         

Smolková Monika

           

-

..

..

Niklová Romana

     

Mo

Sm

       

Preslová Pavlína

 

Ni

Řh

..

..

-

-

-

Řeháková Jitka

             

..

..

Říhová Alena

     

-

Mo

       

Sklenářová Jolana

 

-

Řh

-

-

Ří

-

-

-

Šulc Karel

 

Re

Ni

   

Řh

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Capouchová Ivana

7.hod

supl. (Ha)

MAT

1.B

(11)

za odpadlou

Janičatová Olga

8.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

Morava Vratislav

3.hod

supl. (Ni)

PAP

3.E

(10)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Ří)

PRA

3.B

(8)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

PRA

3.B

 

Hodina odpadá

Moravová Eva

3.hod

supl. (Su)

NEJ

1.B

(11)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Pv)

NEJ

1.B

(11)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

NEJ

4.B

 

Obecná absence třídy

Niklová Romana

1.hod

supl. (Pv)

TEA

1.B

(10)

za odpadlou

 

2.hod

supl. (Su)

OBN

2.D

(10)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

KTE

4.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

INF

2.D

 

Hodina odpadá

 

7.hod

odpadá

KTE

4.B

 

Obecná absence třídy

Repáň Miloš

1.hod

supl. (Su)

STZ

2.A

(2)

za odpadlou

Řeháková Jitka

1.hod

odpadá

EKU

4.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (Sn)

EKO

1.E (S2)

(7)

za odpadlou

 

2.hod

spojeno (Pv)

EKO

1.E (S1)

(7)

 
 

6.hod

supl. (Su)

ZPV

3.E

(3)

za odpadlou

Říhová Alena

1.hod

supl. (Ja)

SUR

2.D

(4)

za odpadlou

 

2.hod

supl. (Ja)

POV

1.B

(11)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Sn)

SUR

2.D

(4)

za odpadlou

Somrová Hana

4.hod

supl. (Ni)

STO

1.E

(7)

přespočetná hod.

Soukupová Ludmila

3.hod

supl. (Ja)

KTE

3.B

(8)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

TEA

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Pv)

 

2.hod

POV

 

(11)

supluje

Říhová Alena

(Ja)

 

3.hod

NEJ

 

(11)

supluje

Moravová Eva

(Su)

 

4.hod

NEJ

 

(11)

supluje

Moravová Eva

(Pv)

 

7.hod

MAT

 

(11)

supluje

Capouchová Ivana

(Ha)

1.E

2.hod

EKO

S2

(7)

supluje

Řeháková Jitka

(Sn)

 

2.hod

EKO

S1

(7)

spojí

Řeháková Jitka

(Pv)

 

4.hod

STO

 

(7)

supluje

Somrová Hana

(Ni)

2.A

1.hod

STZ

 

(2)

supluje

Repáň Miloš

(Su)

2.D

1.hod

SUR

 

(4)

supluje

Říhová Alena

(Ja)

 

2.hod

OBN

 

(10)

supluje

Niklová Romana

(Su)

 

5.hod

SUR

 

(4)

supluje

Říhová Alena

(Sn)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(Řh)

 

8.hod

TEV

   

odpadá

 

(Řh)

 

6. hod Hodina odpadá

3.B

3.hod

KTE

 

(8)

supluje

Soukupová Ludmila

(Ja)

 

4.hod

PRA

 

(8)

supluje

Morava Vratislav

(Ří)

 

7.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Mk)

 

8.hod

SAJ

   

odpadá

 

(Mk)

 

6. hod Hodina odpadá

3.E

3.hod

PAP

 

(10)

supluje

Morava Vratislav

(Ni)

 

6.hod

ZPV

 

(3)

supluje

Řeháková Jitka

(Su)

4.B

1.- 8. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Středa 29.5.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.A

               

ODPA

2.D

               

ODPA

4.B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Preslová Pavlína

 

-

-

....

..

-

....

....

-

Sklenářová Jolana

 

....

....

....

....

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukvičková Zuzana

8.hod

odpadá

CHZ

2.A

 

Hodina odpadá

Capouchová Ivana

2.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Obecná absence třídy

Janičatová Olga

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

Smolková Monika

7.hod

odpadá

SAJ

4.B

 

Obecná absence třídy

Morava Vratislav

3.hod

odpadá

PRA

4.B

 

Obecná absence třídy

Niklová Romana

8.hod

odpadá

KOM

2.D (C)

 

Hodina odpadá

Řeháková Jitka

8.hod

odpadá

EKU

4.B

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

8. hod Hodina odpadá

2.D

8. hod Hodina odpadá

4.B

1.- 8. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Čtvrtek 30.5.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.B

             

OaSp

 

1.E

             

OaSp

OaSp

2.A

             

OaSp

 

3.E

             

OaSp

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Preslová Pavlína

 

-

-

....

-

....

-

-

-

Sklenářová Jolana

 

....

....

....

....

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Havlas Milan

7.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Olympiáda a sport

Smolková Monika

7.hod

odpadá

ANJ

2.A

 

Olympiáda a sport

Řeháková Jitka

7.hod

odpadá

TEV

1.E

 

Olympiáda a sport

 

8.hod

odpadá

TEV

1.E

 

Olympiáda a sport

Somrová Hana

7.hod

odpadá

STO

3.E

 

Olympiáda a sport

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

7. hod Olympiáda a sport

1.E

7., 8. hod Olympiáda a sport

2.A

7. hod Olympiáda a sport

3.E

7. hod Olympiáda a sport

 

Zpracováno v systému Bakaláři