Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  1.A  (Kozánek Jiří, 4)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

TEV
Su
(TEV)

TEV
Su
(TEV)

CHZ
Kz
(4)

BIO
Kz
(4)

CJL
Su
(4)

EKO
Řh
(4)

OBN
Kz
(4)

 

 
Ú
t

 

CJL
Su
(4)

ANJ
Bk
(4)

MAT
Ca
(4)

BIO
Kz
(4)

FYZ
Kz
(4)

PER
Bk
(4)

CHE
Kz
(4)

EKO
Řh
(4)

 
S
t

 

CHZ
Kz
(4)

OBN
Kz
(4)

PER
Bk
(4)

ANJ
Bk
(4)

CHE
Kz
(4)

INF
Bk
(5)

INF
Bk
(5)

 

 
Č
t

 

MAT
Ca
(4)

STZ
Re
(4)

ANJ
Bk
(4)

CHZ
Kz
(4)

FYZ
Kz
(4)

STR
Re
(4)

   

 
P
á

 

PER
Bk
(4)

STZ
Re
(4)

CHZ
Kz
(4)

ANJ
Bk
(4)

STR
Re
(4)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  1.A  (Kozánek Jiří, 4)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  1.B  (Preslová Pavlína, 7)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

SAJ (S1)
Cm
(7)

NEJ (S1)
(7)

MAT
Bt
(7)

NEJ (S1)
(7)

CJL
Ja
(7)

MAS
Bt
(7)

SAJ (S1)
Cm
(9)

 

SAJ (S2)
Pv
(9)

NEJ (S2)
Cm
(9)

NEJ (S2)
Cm
(9)

SAJ (S2)
Pv
(7)

 
Ú
t

 

EKU
Ha
(7)

CJL
Ja
(7)

POV
Ra
(7)

DEJ
Su
(7)

KOM
Ja
(7)

MAT
Bt
(7)

MAT
Bt
(7)

ZPV
Kz
(7)

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

CJL
Ja
(7)

ZPV
Kz
(7)

KTE
Ni
(7)

KTE
Ni
(7)

TEA
Ni
(10)

ANJ (S1)
Pv
(9)

ANJ (S1)
Pv
(9)

STO
Sm
(7)

ANJ (S2)
Kl
(7)

ANJ (S2)
Kl
(7)

 
P
á

 

TEV
Pv
(TEV)

TEV
Pv
(TEV)

INF (S1)
Ni
(10)

OBN
Su
(7)

EKU
Ha
(7)

     

INF (S2)
Sn
(5)

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  1.B  (Preslová Pavlína, 7)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

SAJ (S1)
Cm
(7)

NEJ (S1)
(7)

MAT
Bt
(7)

NEJ (S1)
(7)

CJL
Ja
(7)

MAS
Bt
(7)

SAJ (S1)
Cm
(9)

 

SAJ (S2)
Pv
(9)

NEJ (S2)
Cm
(9)

NEJ (S2)
Cm
(9)

SAJ (S2)
Pv
(7)

 
Ú
t

 

EKU
Ha
(7)

CJL
Ja
(7)

POV
Ra
(7)

DEJ
Su
(7)

KOM
Ja
(7)

MAT
Bt
(7)

MAT
Bt
(7)

ZPV
Kz
(7)

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

CJL
Ja
(7)

ZPV
Kz
(7)

KTE
Ni
(7)

KTE
Ni
(7)

TEA
Ni
(10)

ANJ (S1)
Pv
(9)

ANJ (S1)
Pv
(9)

STO
Sm
(7)

ANJ (S2)
Kl
(7)

ANJ (S2)
Kl
(7)

 
P
á

 

TEV
Pv
(TEV)

TEV
Pv
(TEV)

INF (S1)
Ni
(10)

OBN
Su
(7)

EKU
Ha
(7)

     

INF (S2)
Sn
(5)

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  1.C  (Prokůpková Lenka, 2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  1.C  (Prokůpková Lenka, 2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

TEP
Pr
(2)

KAV
Pr
(2)

KAV
Pr
(2)

ANJ
Sn
(2)

CJL
Su
(2)

STZ
Re
(2)

CHE
Kz
(2)

ZAV
Bk
(2)

 
Ú
t

 

FYZ
Kz
(2)

ZAV
Bk
(2)

BIO
Kz
(2)

ZAV
Bk
(2)

OBN
Su
(2)

EKO
Řh
(2)

ANJ
Sn
(2)

 

 
S
t

 

MAT
Ca
(2)

CHE
Kz
(2)

STZ
Re
(2)

TEV
Řh
(TEV)

TEV
Řh
(TEV)

ZAV
Bk
(2)

BIO
Kz
(2)

 

 
Č
t

 

INF
Ni
(10)

INF
Ni
(10)

CJL
Su
(2)

MAT
Ca
(2)

ANJ
Sn
(2)

EKO
Řh
(2)

FYZ
Kz
(2)

 

 
P
á

 

KAV
Pr
(2)

KAV
Pr
(2)

OBN
Su
(2)

TEP
Pr
(2)

ANJ
Sn
(2)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  1.D  (Capouchová Ivana, 2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  1.D  (Capouchová Ivana, 2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

CTE
Ko
(1)

CTE
Ko
(1)

CTE
Ko
(1)

SUR
Ra
(1)

CJL
Su
(2)

EKL
Kz
(1)

CHE
Kz
(2)

 

 
Ú
t

 

ANJ
Sn
(1)

SUR
Ra
(1)

INF
Sn
(10)

INF
Sn
(10)

OBN
Su
(2)

EKO
Řh
(2)

KOM
Ja
(1)

SUR
Ra
(2)

 
S
t

 

MAT
Ca
(2)

CHE
Kz
(2)

ANJ
Sn
(1)

TEV
Řh
(TEV)

TEV
Řh
(TEV)

     

 
Č
t

 

ODK
Ko
(1)

ODK
Ko
(1)

CJL
Su
(2)

MAT
Ca
(2)

EKL
Kz
(1)

EKO
Řh
(2)

ANJ
Sn
(1)

KOM
Ja
(1)

 
P
á

 

CTE
Ko
(1)

CTE
Ko
(1)

OBN
Su
(2)

ANJ
Sn
(1)

SUR
Ra
(1)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  1.E  (Řeháková Jitka, 3)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

CJL
Ja
(3)

ANJ (S1)
Pv
(3)

KTE
Ni
(3)

NEJ (S1)
Su
(3)

KTE
Ni
(3)

     

ANJ (S2)
Sn
(5)

NEJ (S2)
Řh
(5)

 
Ú
t

 

MAT
Ca
(3)

ANJ (S1)
Pv
(5)

ANJ (S1)
Pv
(5)

EKO
Řh
(3)

STO
Sm
(3)

KOM
Sm
(3)

STO
Sm
(3)

 

ANJ (S2)
Sn
(3)

ANJ (S2)
Sn
(3)

 
S
t

 

POV
Ra
(3)

OBN
Ra
(3)

ANJ (S1)
Pv
(3)

INF (S1)
Ni
(10)

INF (S1)
Ni
(10)

ZPR
Ra
(3)

KOM
Sm
(3)

 

ANJ (S2)
Sn
(5)

INF (S2)
Sn
(5)

INF (S2)
Sn
(5)

 
Č
t

 

KTE
Ni
(3)

KTE
Ni
(3)

NEJ (S1)
Su
(6)

MAT
Ca
(3)

ANJ (S1)
Pv
(3)

CJL
Ja
(3)

TEV
Řh
(TEV)

TEV
Řh
(TEV)

NEJ (S2)
Řh
(3)

ANJ (S2)
Sn
(5)

 
P
á

 

POV
Ra
(3)

ZPR
Ra
(3)

EKO
Řh
(3)

ANJ (S1)
Pv
(5)

OBN
Ra
(3)

     

ANJ (S2)
Sn
(3)

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  1.E  (Řeháková Jitka, 3)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  2.A  (Kadeřábková Ivana, 2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

SAD (Za)
Bk
(5)

KAV (Za)
Bk
(4)

KAV (Za)
Bk
(5)

KAV (Za)
Bk
(5A)

ANJ (Za)
Sn
(5)

CJL
Ja
(2)

EKO
Sn
(2)

OBN
Kz
(2)

MOV (ZaF)
Pt
(2)

MOV (ZaF)
Pt
(2)

MOV (ZaF)
Pt
(2)

MOV (ZaF)
Pt
(2)

ANJ (ZaF)
Bk
(2)

 
Ú
t

 

ANJ (Za)
Sn
(5)

OBN
Kz
(2)

CJL
Ja
(2)

MAT
Ca
(2)

INF
Ni
(10)

INF
Ni
(10)

TEV
Su
(TEV)

TEV
Su
(TEV)

ANJ (ZaF)
Bk
(2)

 
S
t

 

SAD (Za)
Bk
(5)

ANJ (Za)
Sn
(5A)

TEP (Za)
Pr
(1)

CJL
Ja
(2)

MAT
Ca
(2)

     

PER (ZaF)
Pr
(2)

ANJ (ZaF)
Bk
(2)

CHZ (ZaF)
Kz
(2)

 
Č
t

 

TEP (Za)
Pr
(1)

MAT
Ca
(2)

TEP (Za)
Pr
(1)

SAD (Za)
Bk
(5)

CJL
Ja
(2)

ANJ (Za)
Sn
(5)

EKO
Sn
(2)

 

CHZ (ZaF)
Kz
(2)

STZ (ZaF)
Re
(2)

PER (ZaF)
Pr
(2)

ANJ (ZaF)
Bk
(2)

 
P
á

 

ZAV (Za)
Pr
(1)

KAV (Za)
Bk
(5A)

TEP (Za)
Pr
(1)

ZAV (Za)
Pr
(1)

SAD (Za)
Bk
(5)

     

CHZ (ZaF)
Kz
(2)

PER (ZaF)
Pr
(2)

STZ (ZaF)
Re
(2)

CHZ (ZaF)
Kz
(2)

PER (ZaF)
Pr
(2)

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  2.A  (Kadeřábková Ivana, 2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  2.B  (Niklová Romana, 11)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

MAT
Bt
(11)

CJL
Ja
(11)

NEJ (S1)
Řh
(11)

MAS
Bt
(11)

NEJ (S1)
Řh
(11)

OBN
Su
(11)

ZPV
Ha
(11)

 

NEJ (S2)
Cm
(9)

NEJ (S2)
Cm
(9)

 
Ú
t

 

POV
Ra
(11)

STO
Sm
(11)

KTE
Ni
(13)

KTE
Ni
(13)

MAT
Bt
(11)

SAJ (S1)
Pv
(9)

SAJ (S1)
Pv
(9)

MAS
Bt
(11)

SAJ (S2)
Kl
(11)

SAJ (S2)
Kl
(11)

 
S
t

 

EKU
Řh
(11)

CJL
Ja
(11)

KOM
Ni
(11)

ZPV
Ha
(11)

ANJ
Pv
(11)

TEV
Řh
(TEV)

TEV
Řh
(TEV)

 

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

CJL
Ja
(11)

EKU
Řh
(11)

ANJ
Pv
(11)

INF
Ni
(10)

INF
Ni
(10)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  2.B  (Niklová Romana, 11)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

MAT
Bt
(11)

CJL
Ja
(11)

NEJ (S1)
Řh
(11)

MAS
Bt
(11)

NEJ (S1)
Řh
(11)

OBN
Su
(11)

ZPV
Ha
(11)

 

NEJ (S2)
Cm
(9)

NEJ (S2)
Cm
(9)

 
Ú
t

 

POV
Ra
(11)

STO
Sm
(11)

KTE
Ni
(13)

KTE
Ni
(13)

MAT
Bt
(11)

SAJ (S1)
Pv
(9)

SAJ (S1)
Pv
(9)

MAS
Bt
(11)

SAJ (S2)
Kl
(11)

SAJ (S2)
Kl
(11)

 
S
t

 

EKU
Řh
(11)

CJL
Ja
(11)

KOM
Ni
(11)

ZPV
Ha
(11)

ANJ
Pv
(11)

TEV
Řh
(TEV)

TEV
Řh
(TEV)

 

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

CJL
Ja
(11)

EKU
Řh
(11)

ANJ
Pv
(11)

INF
Ni
(10)

INF
Ni
(10)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  2.D  (Kobzevová Ivana, 1)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

CTE
Ko
(1)

CTE
Ko
(1)

CUS
Ko
(1)

SUR
Ra
(1)

CTE
Ko
(1)

ANJ
Pv
(1)

ODK
Ko
(1)

ODK
Ko
(1)

 
Ú
t

 

CJL
Ja
(1)

MAT
Ca
(1)

OBN
Kz
(1)

ANJ
Pv
(1)

SUR
Ra
(1)

CHE
Ra
(1)

EKO
Řh
(1)

 

 
S
t

 

CJL
Ja
(1)

ANJ
Pv
(1)

MAT
Ca
(7)

TEV
Řh
(TEV)

TEV
Řh
(TEV)

CJL
Ja
(1)

CHE
Ra
(1)

 

 
Č
t

 

INF
Ha
(10)

INF
Ha
(10)

ANJ
Pv
(10)

EKO
Řh
(6)

MAT
Ca
(6)

OBN
Kz
(6)

KOM
Ni
(10)

KOM
Ni
(10)

 
P
á

 

CTE
Ko
(7)

CUS
Ko
(7)

CTE
Ko
(7)

CJL
Ja
(11)

CTE
Ko
(11)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  2.D  (Kobzevová Ivana, 1)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  2.E  (Šulc Karel, 8)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ANJ
Sn
(8)

ZPV
Ra
(8)

CJL
Su
(8)

KOM
Ni
(10)

ZPV
Ra
(8)

POV
Ra
(8)

KTE
Ra
(8)

KTE
Ra
(8)

 
Ú
t

 

STO
Sm
(8)

CJL
Su
(8)

NEJ (S1)
Su
(8)

KTE
Ra
(8)

EKO
Řh
(8)

OBN
Su
(8)

ANJ
Sn
(8)

KTE
Ra
(8)

NEJ (S2)
Řh
(9)

 
S
t

 

CJL
Su
(8)

MAT
Ca
(8)

ZPV
Ra
(8)

MAT
Ca
(8)

OBN
Su
(8)

ANJ
Sn
(8)

KOM
Ni
(10)

 

 
Č
t

 

TEV
Su
(TEV)

TEV
Su
(TEV)

MAT
Ca
(8)

CJL
Su
(8)

NEJ (S1)
Su
(9)

EKO
Řh
(8)

STO
Sm
(8)

 

NEJ (S2)
Řh
(8)

 
P
á

 

INF (S1)
Ni
(10)

INF (S1)
Ni
(10)

ZPV
Ra
(8)

POV
Ra
(8)

ANJ
Sn
(8)

     

INF (S2)
Sn
(5)

INF (S2)
Sn
(5)

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  2.E  (Šulc Karel, 8)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  3.A  (Bukvičková Zuzana, 4)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  3.A  (Bukvičková Zuzana, 4)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

MOV
Pt
(4)

MOV
Pt
(4)

MOV
Pt
(4)

MOV
Pt
(4)

ANJ
Sn
(4)

CJL
Ja
(4)

PER
Bk
(4)

PAP
Mo
(4)

 
Ú
t

 

CJL
Ja
(4)

CHZ
Kz
(4)

PER
Bk
(4)

CJL
Ja
(4)

ANJ
Sn
(4)

OBN
Kz
(4)

STZ
Re
(4)

 

 
S
t

 

OBN
Kz
(4)

MAT
Ca
(4)

CHZ
Kz
(4)

INF
Ni
(10)

INF
Ni
(10)

STZ
Re
(4)

PER
Bk
(4)

 

 
Č
t

 

TEV
Su
(TEV)

TEV
Su
(TEV)

MAT
Ca
(4)

ANJ
Sn
(4)

PER
Bk
(4)

CHZ
Kz
(4)

PAP
Mo
(4)

 

 
P
á

 

ANJ
Sn
(4)

PER
Bk
(4)

CJL
Ja
(4)

CHZ
Kz
(4)

PER
Bk
(4)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  3.D  (Sklenářová Jolana, 3)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  3.D  (Sklenářová Jolana, 3)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ANJ
Sn
(3)

ZAV (Za)
Bk
(3)

CJL
Su
(3)

KAV (Za)
Bk
(3)

KAV (Za)
Bk
(3)

KAV (Za)
Bk
(3)

TEP (Za)
Pr
(3)

TEP (Za)
Pr
(3)

SUR (C)
Ra
(5)

CTE (C)
Ko
(5)

CUS (C)
Ko
(5)

CTE (C)
Ko
(5)

CTE (C)
Ko
(5)

SUR (C)
Ra
(5)

 
Ú
t

 

CJL
Su
(3)

ANJ
Sn
(3)

PAP
Řh
(3)

OBN
Kz
(3)

SAD (Za)
Bk
(3)

KAV (Za)
Bk
(3)

SAD (Za)
Bk
(3)

 

SUR (C)
Ra
(5)

 
S
t

 

ANJ
Sn
(3)

CJL
Su
(3)

MAT
Ca
(3)

INF
Sn
(5)

INF
Sn
(5)

     

 
Č
t

 

OBN
Kz
(3)

PAP
Řh
(3)

ZAV (Za)
Bk
(3)

SAD (Za)
Bk
(3)

MAT
Ca
(3)

SAD (Za)
Bk
(3)

TEV
Su
(TEV)

TEV
Su
(TEV)

CUS (C)
Ko
(1)

PEV (C)
Ko
(1)

CTE (C)
Ko
(1)

 
P
á

 

CJL
Su
(3)

ANJ
Sn
(3)

TEP (Za)
Pr
(3)

SAD (Za)
Bk
(3)

TEP (Za)
Pr
(3)

     

CTE (C)
Ko
(1)

SUR (C)
Ra
(5)

CTE (C)
Ko
(5)

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  3.E  (Somrová Hana, 8)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  3.E  (Somrová Hana, 8)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

TEV
Řh
(TEV)

TEV
Řh
(TEV)

CJL
Ja
(8)

ANJ
Pv
(8)

OBN
Ra
(8)

KTE
Ra
(8)

PAP
Mo
(8)

 

 
Ú
t

 

HOV
Sm
(8)

ANJ
Pv
(8)

STO
Sm
(8)

POV
Ra
(8)

INF
Ni
(10)

INF
Ni
(10)

STO
Sm
(8)

 

 
S
t

 

CJL
Ja
(8)

ANJ
Pv
(8)

NEJ
Su
(8)

MAT
Ca
(8)

OBN
Ra
(8)

KTE
Ra
(8)

KTE
Ra
(8)

 

 
Č
t

 

MAT
Ca
(8)

ANJ
Pv
(8)

CJL
Ja
(8)

ZPV
Kz
(8)

NEJ
Su
(8)

     

 
P
á

 

KTE
Ra
(8)

CJL
Ja
(8)

POV
Ra
(8)

PAP
Mo
(8)

ZPV
Kz
(8)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  4.B  (Janičatová Olga, 6)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

KTE
Ni
(6)

MAT
Bt
(6)

ANJ
Pv
(6)

CJL
Ja
(6)

ZAP
Ha
(6)

SAJ
Cm
(6)

TEV
Su
(TEV)

TEV
Su
(TEV)

 
Ú
t

 

ANJ
Pv
(6)

EKU
Řh
(6)

MAT
Bt
(6)

NEJ
(6)

NEJ
(6)

CJL
Ja
(6)

PRA
Mo
(6)

 

 
S
t

 

ANJ
Pv
(6)

KTE
Ni
(6)

OBN
Ja
(6)

POV
Ra
(6)

CJL
Ja
(6)

ANJ
Pv
(6)

ZAP
Ha
(6)

EKU
Řh
(6)

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  4.B  (Janičatová Olga, 6)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

KTE
Ni
(6)

MAT
Bt
(6)

ANJ
Pv
(6)

CJL
Ja
(6)

ZAP
Ha
(6)

SAJ
Cm
(6)

TEV
Su
(TEV)

TEV
Su
(TEV)

 
Ú
t

 

ANJ
Pv
(6)

EKU
Řh
(6)

MAT
Bt
(6)

NEJ
(6)

NEJ
(6)

CJL
Ja
(6)

PRA
Mo
(6)

 

 
S
t

 

ANJ
Pv
(6)

KTE
Ni
(6)

OBN
Ja
(6)

POV
Ra
(6)

CJL
Ja
(6)

ANJ
Pv
(6)

ZAP
Ha
(6)

EKU
Řh
(6)

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Barták František  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.B
MAT
(11)

4.B
MAT
(6)

1.B
MAT
(7)

2.B
MAS
(11)

 

1.B
MAS
(7)

   

 
Ú
t

 

   

4.B
MAT
(6)

 

2.B
MAT
(11)

1.B
MAT
(7)

1.B
MAT
(7)

2.B
MAS
(11)

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Barták František  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.B
MAT
(11)

4.B
MAT
(6)

1.B
MAT
(7)

2.B
MAS
(11)

 

1.B
MAS
(7)

   

 
Ú
t

 

   

4.B
MAT
(6)

 

2.B
MAT
(11)

1.B
MAT
(7)

1.B
MAT
(7)

2.B
MAS
(11)

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Bukvičková Zuzana  (3.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.A (Za)
SAD
(5)

2.A (Za)
KAV
(4)

2.A (Za)
KAV
(5)

2.A (Za)
KAV
(5A)

2.A (ZaF)
ANJ
(2)

     

 
Ú
t

 

2.A (ZaF)
ANJ
(2)

1.A
ANJ
(4)

     

1.A
PER
(4)

   

 
S
t

 

2.A (Za)
SAD
(5)

2.A (ZaF)
ANJ
(2)

1.A
PER
(4)

1.A
ANJ
(4)

 

1.A
INF
(5)

1.A
INF
(5)

 

 
Č
t

 

   

1.A
ANJ
(4)

2.A (Za)
SAD
(5)

 

2.A (ZaF)
ANJ
(2)

   

 
P
á

 

1.A
PER
(4)

2.A (Za)
KAV
(5A)

 

1.A
ANJ
(4)

2.A (Za)
SAD
(5)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Bukvičková Zuzana  (3.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

3.D (Za)
ZAV
(3)

 

3.D (Za)
KAV
(3)

3.D (Za)
KAV
(3)

3.D (Za)
KAV
(3)

3.A
PER
(4)

1.C
ZAV
(2)

 
Ú
t

 

 
 
-- POH --

1.C
ZAV
(2)

3.A
PER
(4)

1.C
ZAV
(2)

3.D (Za)
SAD
(3)

3.D (Za)
KAV
(3)

3.D (Za)
SAD
(3)

 

 
S
t

 

         

1.C
ZAV
(2)

3.A
PER
(4)

 

 
Č
t

 

   

3.D (Za)
ZAV
(3)

3.D (Za)
SAD
(3)

3.A
PER
(4)

3.D (Za)
SAD
(3)

   

 
P
á

 

 

3.A
PER
(4)

 

3.D (Za)
SAD
(3)

3.A
PER
(4)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Capouchová Ivana  (1.D)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

1.E
MAT
(3)

2.D
MAT
(1)

1.A
MAT
(4)

2.A
MAT
(2)

       

 
S
t

 

 

2.E
MAT
(8)

2.D
MAT
(7)

2.E
MAT
(8)

2.A
MAT
(2)

     

 
Č
t

 

1.A
MAT
(4)

2.A
MAT
(2)

2.E
MAT
(8)

1.E
MAT
(3)

2.D
MAT
(6)

     

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Capouchová Ivana  (1.D)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

1.C  1.D
MAT
(2)

3.A
MAT
(4)

3.D
MAT
(3)

3.E
MAT
(8)

       

 
Č
t

 

3.E
MAT
(8)

 

3.A
MAT
(4)

1.C  1.D
MAT
(2)

3.D
MAT
(3)

     

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Csemy Zdislava  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.B (S1)
SAJ
(7)

1.B (S2)
NEJ
(9)

2.B (S2)
NEJ
(9)

1.B (S2)
NEJ
(9)

2.B (S2)
NEJ
(9)

4.B
SAJ
(6)

1.B (S1)
SAJ
(9)

 

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Csemy Zdislava  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.B (S1)
SAJ
(7)

1.B (S2)
NEJ
(9)

2.B (S2)
NEJ
(9)

1.B (S2)
NEJ
(9)

2.B (S2)
NEJ
(9)

4.B
SAJ
(6)

1.B (S1)
SAJ
(9)

 

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Havlas Milan  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

       

4.B
ZAP
(6)

 

2.B
ZPV
(11)

 

 
Ú
t

 

1.B
EKU
(7)

             

 
S
t

 

     

2.B
ZPV
(11)

   

4.B
ZAP
(6)

 

 
Č
t

 

2.D
INF
(10)

2.D
INF
(10)

           

 
P
á

 

       

1.B
EKU
(7)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Havlas Milan  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

       

4.B
ZAP
(6)

 

2.B
ZPV
(11)

 

 
Ú
t

 

1.B
EKU
(7)

             

 
S
t

 

     

2.B
ZPV
(11)

   

4.B
ZAP
(6)

 

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

 
 
-- POH --

     

1.B
EKU
(7)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Janičatová Olga  (4.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.E
CJL
(3)

2.B
CJL
(11)

 

4.B
CJL
(6)

1.B
CJL
(7)

2.A
CJL
(2)

   

 
Ú
t

 

2.D
CJL
(1)

1.B
CJL
(7)

2.A
CJL
(2)

 

1.B
KOM
(7)

4.B
CJL
(6)

   

 
S
t

 

2.D
CJL
(1)

2.B
CJL
(11)

4.B
OBN
(6)

2.A
CJL
(2)

4.B
CJL
(6)

2.D
CJL
(1)

   

 
Č
t

 

1.B
CJL
(7)

     

2.A
CJL
(2)

1.E
CJL
(3)

   

 
P
á

 

2.B
CJL
(11)

   

2.D
CJL
(11)

       

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Janičatová Olga  (4.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 
 
-- POH --

2.B
CJL
(11)

3.E
CJL
(8)

4.B
CJL
(6)

1.B
CJL
(7)

3.A
CJL
(4)

   

 
Ú
t

 

3.A
CJL
(4)

1.B
CJL
(7)

 

3.A
CJL
(4)

1.B
KOM
(7)

4.B
CJL
(6)

1.D
KOM
(1)

 

 
S
t

 

3.E
CJL
(8)

2.B
CJL
(11)

4.B
OBN
(6)

 

4.B
CJL
(6)

     

 
Č
t

 

1.B
CJL
(7)

 

3.E
CJL
(8)

       

1.D
KOM
(1)

 
P
á

 

2.B
CJL
(11)

3.E
CJL
(8)

3.A
CJL
(4)

         

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Kadeřábková Ivana  (2.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Kadeřábková Ivana  (2.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Klímová Markéta  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

         

2.B (S2)
SAJ
(11)

2.B (S2)
SAJ
(11)

 

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

         

1.B (S2)
ANJ
(7)

1.B (S2)
ANJ
(7)

 

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Klímová Markéta  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

         

2.B (S2)
SAJ
(11)

2.B (S2)
SAJ
(11)

 

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

         

1.B (S2)
ANJ
(7)

1.B (S2)
ANJ
(7)

 

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Kobzevová Ivana  (2.D)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.D
CTE
(1)

2.D
CTE
(1)

2.D
CUS
(1)

 

2.D
CTE
(1)

 

2.D
ODK
(1)

2.D
ODK
(1)

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

2.D
CTE
(7)

2.D
CUS
(7)

2.D
CTE
(7)

 

2.D
CTE
(11)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Kobzevová Ivana  (2.D)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.D
CTE
(1)

1.D
CTE
(1)

1.D
CTE
(1)

3.D (C)
CTE
(5)

3.D (C)
CUS
(5)

3.D (C)
CTE
(5)

3.D (C)
CTE
(5)

 

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

1.D
ODK
(1)

1.D
ODK
(1)

3.D (C)
CUS
(1)

3.D (C)
PEV
(1)

 

3.D (C)
CTE
(1)

   

 
P
á

 

1.D
CTE
(1)

1.D
CTE
(1)

3.D (C)
CTE
(1)

 

3.D (C)
CTE
(5)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Kozánek Jiří  (1.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

1.A
CHZ
(4)

1.A
BIO
(4)

   

1.A
OBN
(4)

2.A
OBN
(2)

 
Ú
t

 

 
 
-- POH --

2.A
OBN
(2)

2.D
OBN
(1)

1.A
BIO
(4)

1.A
FYZ
(4)

 

1.A
CHE
(4)

1.B
ZPV
(7)

 
S
t

 

1.A
CHZ
(4)

1.A
OBN
(4)

2.A (ZaF)
CHZ
(2)

 

1.A
CHE
(4)

     

 
Č
t

 

2.A (ZaF)
CHZ
(2)

1.B
ZPV
(7)

 

1.A
CHZ
(4)

1.A
FYZ
(4)

2.D
OBN
(6)

   

 
P
á

 

2.A (ZaF)
CHZ
(2)

 

1.A
CHZ
(4)

2.A (ZaF)
CHZ
(2)

       

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Kozánek Jiří  (1.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

         

1.D
EKL
(1)

1.C  1.D
CHE
(2)

 

 
Ú
t

 

1.C
FYZ
(2)

3.A
CHZ
(4)

1.C
BIO
(2)

3.D
OBN
(3)

 

3.A
OBN
(4)

 

1.B
ZPV
(7)

 
S
t

 

3.A
OBN
(4)

1.C  1.D
CHE
(2)

3.A
CHZ
(4)

     

1.C
BIO
(2)

 

 
Č
t

 

3.D
OBN
(3)

1.B
ZPV
(7)

 

3.E
ZPV
(8)

1.D
EKL
(1)

3.A
CHZ
(4)

1.C
FYZ
(2)

 

 
P
á

 

     

3.A
CHZ
(4)

3.E
ZPV
(8)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Morava Vratislav  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

           

4.B
PRA
(6)

 

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Morava Vratislav  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

           

3.E
PAP
(8)

3.A
PAP
(4)

 
Ú
t

 

           

4.B
PRA
(6)

 

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

           

3.A
PAP
(4)

 

 
P
á

 

     

3.E
PAP
(8)

       

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Moravová Eva  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.B (S1)
NEJ
(7)

 

1.B (S1)
NEJ
(7)

       

 
Ú
t

 

     

4.B
NEJ
(6)

4.B
NEJ
(6)

     

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Moravová Eva  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.B (S1)
NEJ
(7)

 

1.B (S1)
NEJ
(7)

       

 
Ú
t

 

     

4.B
NEJ
(6)

4.B
NEJ
(6)

     

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Niklová Romana  (2.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

4.B
KTE
(6)

 

1.E
KTE
(3)

2.E
KOM
(10)

1.E
KTE
(3)

     

 
Ú
t

 

   

2.B
KTE
(13)

2.B
KTE
(13)

2.A
INF
(10)

2.A
INF
(10)

   

 
S
t

 

 

4.B
KTE
(6)

2.B
KOM
(11)

1.E (S1)
INF
(10)

1.E (S1)
INF
(10)

 

2.E
KOM
(10)

 

 
Č
t

 

1.E
KTE
(3)

1.E
KTE
(3)

1.B
KTE
(7)

1.B
KTE
(7)

1.B
TEA
(10)

 

2.D
KOM
(10)

2.D
KOM
(10)

 
P
á

 

2.E (S1)
INF
(10)

2.E (S1)
INF
(10)

1.B (S1)
INF
(10)

2.B
INF
(10)

2.B
INF
(10)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Niklová Romana  (2.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

4.B
KTE
(6)

             

 
Ú
t

 

   

2.B
KTE
(13)

2.B
KTE
(13)

3.E
INF
(10)

3.E
INF
(10)

   

 
S
t

 

 

4.B
KTE
(6)

2.B
KOM
(11)

3.A
INF
(10)

3.A
INF
(10)

     

 
Č
t

 

1.C
INF
(10)

1.C
INF
(10)

1.B
KTE
(7)

1.B
KTE
(7)

1.B
TEA
(10)

     

 
P
á

 

   

1.B (S1)
INF
(10)

2.B
INF
(10)

2.B
INF
(10)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Prokůpková Lenka  (1.C)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

2.A (ZaF)
PER
(2)

 

2.A (Za)
TEP
(1)

         

 
Č
t

 

2.A (Za)
TEP
(1)

 

2.A (Za)
TEP
(1)

2.A (ZaF)
PER
(2)

       

 
P
á

 

2.A (Za)
ZAV
(1)

2.A (ZaF)
PER
(2)

2.A (Za)
TEP
(1)

2.A (Za)
ZAV
(1)

2.A (ZaF)
PER
(2)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Prokůpková Lenka  (1.C)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.C
TEP
(2)

1.C
KAV
(2)

1.C
KAV
(2)

     

3.D (Za)
TEP
(3)

3.D (Za)
TEP
(3)

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

1.C
KAV
(2)

1.C
KAV
(2)

3.D (Za)
TEP
(3)

1.C
TEP
(2)

3.D (Za)
TEP
(3)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Ptáček Jan  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.A (ZaF)
MOV
(2)

2.A (ZaF)
MOV
(2)

2.A (ZaF)
MOV
(2)

2.A (ZaF)
MOV
(2)

       

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Ptáček Jan  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

3.A
MOV
(4)

3.A
MOV
(4)

3.A
MOV
(4)

3.A
MOV
(4)

       

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Rambousková Libuše  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 
 
-- POH --

2.E
ZPV
(8)

 

2.D
SUR
(1)

2.E
ZPV
(8)

2.E
POV
(8)

2.E
KTE
(8)

2.E
KTE
(8)

 
Ú
t

 

2.B
POV
(11)

 

1.B
POV
(7)

2.E
KTE
(8)

2.D
SUR
(1)

2.D
CHE
(1)

 

2.E
KTE
(8)

 
S
t

 

1.E
POV
(3)

1.E
OBN
(3)

2.E
ZPV
(8)

4.B
POV
(6)

 

1.E
ZPR
(3)

2.D
CHE
(1)

 

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

1.E
POV
(3)

1.E
ZPR
(3)

2.E
ZPV
(8)

2.E
POV
(8)

1.E
OBN
(3)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Rambousková Libuše  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

3.D (C)
SUR
(5)

 

1.D
SUR
(1)

3.E
OBN
(8)

3.E
KTE
(8)

 

3.D (C)
SUR
(5)

 
Ú
t

 

2.B
POV
(11)

1.D
SUR
(1)

1.B
POV
(7)

3.E
POV
(8)

3.D (C)
SUR
(5)

   

1.D
SUR
(2)

 
S
t

 

     

4.B
POV
(6)

3.E
OBN
(8)

3.E
KTE
(8)

3.E
KTE
(8)

 

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

3.E
KTE
(8)

 

3.E
POV
(8)

3.D (C)
SUR
(5)

1.D
SUR
(1)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Preslová Pavlína  (1.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.B (S2)
SAJ
(9)

1.E (S1)
ANJ
(3)

4.B
ANJ
(6)

   

2.D
ANJ
(1)

1.B (S2)
SAJ
(7)

 

 
Ú
t

 

4.B
ANJ
(6)

1.E (S1)
ANJ
(5)

1.E (S1)
ANJ
(5)

2.D
ANJ
(1)

 

2.B (S1)
SAJ
(9)

2.B (S1)
SAJ
(9)

 

 
S
t

 

4.B
ANJ
(6)

2.D
ANJ
(1)

1.E (S1)
ANJ
(3)

 

2.B
ANJ
(11)

4.B
ANJ
(6)

   

 
Č
t

 

   

2.D
ANJ
(10)

 

1.E (S1)
ANJ
(3)

1.B (S1)
ANJ
(9)

1.B (S1)
ANJ
(9)

 

 
P
á

 

1.B
TEV
(TEV)

1.B
TEV
(TEV)

2.B
ANJ
(11)

1.E (S1)
ANJ
(5)

       

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Preslová Pavlína  (1.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.B (S2)
SAJ
(9)

 

4.B
ANJ
(6)

3.E
ANJ
(8)

   

1.B (S2)
SAJ
(7)

 

 
Ú
t

 

4.B
ANJ
(6)

3.E
ANJ
(8)

     

2.B (S1)
SAJ
(9)

2.B (S1)
SAJ
(9)

 

 
S
t

 

4.B
ANJ
(6)

3.E
ANJ
(8)

   

2.B
ANJ
(11)

4.B
ANJ
(6)

   

 
Č
t

 

 
 
-- POH --

3.E
ANJ
(8)

     

1.B (S1)
ANJ
(9)

1.B (S1)
ANJ
(9)

 

 
P
á

 

1.B
TEV
(TEV)

1.B
TEV
(TEV)

2.B
ANJ
(11)

         

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Repáň Miloš  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

 
 
-- POH --

1.A
STZ
(4)

2.A (ZaF)
STZ
(2)

   

1.A
STR
(4)

   

 
P
á

 

 

1.A
STZ
(4)

2.A (ZaF)
STZ
(2)

 

1.A
STR
(4)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Repáň Miloš  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

         

1.C
STZ
(2)

   

 
Ú
t

 

           

3.A
STZ
(4)

 

 
S
t

 

   

1.C
STZ
(2)

   

3.A
STZ
(4)

   

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Řeháková Jitka  (1.E)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

2.B (S1)
NEJ
(11)

1.E (S2)
NEJ
(5)

2.B (S1)
NEJ
(11)

1.A
EKO
(4)

   

 
Ú
t

 

 

4.B
EKU
(6)

2.E (S2)
NEJ
(9)

1.E
EKO
(3)

2.E
EKO
(8)

 

2.D
EKO
(1)

1.A
EKO
(4)

 
S
t

 

2.B
EKU
(11)

   

2.D
TEV
(TEV)

2.D
TEV
(TEV)

2.B
TEV
(TEV)

2.B
TEV
(TEV)

4.B
EKU
(6)

 
Č
t

 

   

1.E (S2)
NEJ
(3)

2.D
EKO
(6)

2.E (S2)
NEJ
(8)

2.E
EKO
(8)

1.E
TEV
(TEV)

1.E
TEV
(TEV)

 
P
á

 

 
 
-- POH --

2.B
EKU
(11)

1.E
EKO
(3)

         

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Řeháková Jitka  (1.E)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

3.E
TEV
(TEV)

3.E
TEV
(TEV)

2.B (S1)
NEJ
(11)

 

2.B (S1)
NEJ
(11)

     

 
Ú
t

 

 

4.B
EKU
(6)

3.D
PAP
(3)

   

1.C  1.D
EKO
(2)

   

 
S
t

 

2.B
EKU
(11)

   

1.C  1.D
TEV
(TEV)

1.C  1.D
TEV
(TEV)

2.B
TEV
(TEV)

2.B
TEV
(TEV)

4.B
EKU
(6)

 
Č
t

 

 

3.D
PAP
(3)

     

1.C  1.D
EKO
(2)

   

 
P
á

 

 

2.B
EKU
(11)

           

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Sklenářová Jolana  (3.D)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.E
ANJ
(8)

1.E (S2)
ANJ
(5)

   

2.A (Za)
ANJ
(5)

 

2.A
EKO
(2)

 

 
Ú
t

 

2.A (Za)
ANJ
(5)

1.E (S2)
ANJ
(3)

1.E (S2)
ANJ
(3)

     

2.E
ANJ
(8)

 

 
S
t

 

 
 
-- POH --

2.A (Za)
ANJ
(5A)

1.E (S2)
ANJ
(5)

1.E (S2)
INF
(5)

1.E (S2)
INF
(5)

2.E
ANJ
(8)

   

 
Č
t

 

       

1.E (S2)
ANJ
(5)

2.A (Za)
ANJ
(5)

2.A
EKO
(2)

 

 
P
á

 

2.E (S2)
INF
(5)

2.E (S2)
INF
(5)

1.B (S2)
INF
(5)

1.E (S2)
ANJ
(3)

2.E
ANJ
(8)

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Sklenářová Jolana  (3.D)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

3.D
ANJ
(3)

   

1.C
ANJ
(2)

3.A
ANJ
(4)

     

 
Ú
t

 

1.D
ANJ
(1)

3.D
ANJ
(3)

1.D
INF
(10)

1.D
INF
(10)

3.A
ANJ
(4)

 

1.C
ANJ
(2)

 

 
S
t

 

3.D
ANJ
(3)

 

1.D
ANJ
(1)

3.D
INF
(5)

3.D
INF
(5)

     

 
Č
t

 

     

3.A
ANJ
(4)

1.C
ANJ
(2)

 

1.D
ANJ
(1)

 

 
P
á

 

3.A
ANJ
(4)

3.D
ANJ
(3)

1.B (S2)
INF
(5)

1.D
ANJ
(1)

1.C
ANJ
(2)

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Somrová Hana  (3.E)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

2.E
STO
(8)

2.B
STO
(11)

   

1.E
STO
(3)

1.E
KOM
(3)

1.E
STO
(3)

 

 
S
t

 

           

1.E
KOM
(3)

 

 
Č
t

 

           

2.E
STO
(8)

1.B
STO
(7)

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Somrová Hana  (3.E)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

3.E
HOV
(8)

2.B
STO
(11)

3.E
STO
(8)

     

3.E
STO
(8)

 

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

             

1.B
STO
(7)

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Šulc Karel  (2.E)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.A
TEV
(TEV)

1.A
TEV
(TEV)

2.E
CJL
(8)

1.E (S1)
NEJ
(3)

1.A
CJL
(4)

2.B
OBN
(11)

4.B
TEV
(TEV)

4.B
TEV
(TEV)

 
Ú
t

 

1.A
CJL
(4)

2.E
CJL
(8)

2.E (S1)
NEJ
(8)

1.B
DEJ
(7)

 

2.E
OBN
(8)

2.A
TEV
(TEV)

2.A
TEV
(TEV)

 
S
t

 

2.E
CJL
(8)

     

2.E
OBN
(8)

     

 
Č
t

 

2.E
TEV
(TEV)

2.E
TEV
(TEV)

1.E (S1)
NEJ
(6)

2.E
CJL
(8)

2.E (S1)
NEJ
(9)

     

 
P
á

 

     

1.B
OBN
(7)

       

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Šulc Karel  (2.E)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

3.D
CJL
(3)

 

1.C  1.D
CJL
(2)

2.B
OBN
(11)

4.B
TEV
(TEV)

4.B
TEV
(TEV)

 
Ú
t

 

3.D
CJL
(3)

   

1.B
DEJ
(7)

1.C  1.D
OBN
(2)

     

 
S
t

 

 
 
-- POH --

3.D
CJL
(3)

3.E
NEJ
(8)

         

 
Č
t

 

3.A
TEV
(TEV)

3.A
TEV
(TEV)

1.C  1.D
CJL
(2)

 

3.E
NEJ
(8)

 

3.D
TEV
(TEV)

3.D
TEV
(TEV)

 
P
á

 

3.D
CJL
(3)

 

1.C  1.D
OBN
(2)

1.B
OBN
(7)

       

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 1  (Kobzevová Ivana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.D
CTE
Ko

2.D
CTE
Ko

2.D
CUS
Ko

2.D
SUR
Ra

2.D
CTE
Ko

2.D
ANJ
Pv

2.D
ODK
Ko

2.D
ODK
Ko

 
Ú
t

 

2.D
CJL
Ja

2.D
MAT
Ca

2.D
OBN
Kz

2.D
ANJ
Pv

2.D
SUR
Ra

2.D
CHE
Ra

2.D
EKO
Řh

 

 
S
t

 

2.D
CJL
Ja

2.D
ANJ
Pv

2.A (Za)
TEP
Pr

   

2.D
CJL
Ja

2.D
CHE
Ra

 

 
Č
t

 

2.A (Za)
TEP
Pr

 

2.A (Za)
TEP
Pr

         

 
P
á

 

2.A (Za)
ZAV
Pr

 

2.A (Za)
TEP
Pr

2.A (Za)
ZAV
Pr

       

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 1  (Kobzevová Ivana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.D
CTE
Ko

1.D
CTE
Ko

1.D
CTE
Ko

1.D
SUR
Ra

 

1.D
EKL
Kz

   

 
Ú
t

 

1.D
ANJ
Sn

1.D
SUR
Ra

       

1.D
KOM
Ja

 

 
S
t

 

   

1.D
ANJ
Sn

         

 
Č
t

 

1.D
ODK
Ko

1.D
ODK
Ko

3.D (C)
CUS
Ko

3.D (C)
PEV
Ko

1.D
EKL
Kz

3.D (C)
CTE
Ko

1.D
ANJ
Sn

1.D
KOM
Ja

 
P
á

 

1.D
CTE
Ko

1.D
CTE
Ko

3.D (C)
CTE
Ko

1.D
ANJ
Sn

1.D
SUR
Ra

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 2  (Prokůpková Lenka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.A (ZaF)
MOV
Pt

2.A (ZaF)
MOV
Pt

2.A (ZaF)
MOV
Pt

2.A (ZaF)
MOV
Pt

2.A (ZaF)
ANJ
Bk

2.A
CJL
Ja

2.A
EKO
Sn

2.A
OBN
Kz

 
Ú
t

 

2.A (ZaF)
ANJ
Bk

2.A
OBN
Kz

2.A
CJL
Ja

2.A
MAT
Ca

       

 
S
t

 

2.A (ZaF)
PER
Pr

2.A (ZaF)
ANJ
Bk

2.A (ZaF)
CHZ
Kz

2.A
CJL
Ja

2.A
MAT
Ca

     

 
Č
t

 

2.A (ZaF)
CHZ
Kz

2.A
MAT
Ca

2.A (ZaF)
STZ
Re

2.A (ZaF)
PER
Pr

2.A
CJL
Ja

2.A (ZaF)
ANJ
Bk

2.A
EKO
Sn

 

 
P
á

 

2.A (ZaF)
CHZ
Kz

2.A (ZaF)
PER
Pr

2.A (ZaF)
STZ
Re

2.A (ZaF)
CHZ
Kz

2.A (ZaF)
PER
Pr

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 2  (Prokůpková Lenka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.C
TEP
Pr

1.C
KAV
Pr

1.C
KAV
Pr

1.C
ANJ
Sn

1.C  1.D
CJL
Su

1.C
STZ
Re

1.C  1.D
CHE
Kz

1.C
ZAV
Bk

 
Ú
t

 

1.C
FYZ
Kz

1.C
ZAV
Bk

1.C
BIO
Kz

1.C
ZAV
Bk

1.C  1.D
OBN
Su

1.C  1.D
EKO
Řh

1.C
ANJ
Sn

1.D
SUR
Ra

 
S
t

 

1.C  1.D
MAT
Ca

1.C  1.D
CHE
Kz

1.C
STZ
Re

   

1.C
ZAV
Bk

1.C
BIO
Kz

 

 
Č
t

 

   

1.C  1.D
CJL
Su

1.C  1.D
MAT
Ca

1.C
ANJ
Sn

1.C  1.D
EKO
Řh

1.C
FYZ
Kz

 

 
P
á

 

1.C
KAV
Pr

1.C
KAV
Pr

1.C  1.D
OBN
Su

1.C
TEP
Pr

1.C
ANJ
Sn

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 3  (Řeháková Jitka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.E
CJL
Ja

1.E (S1)
ANJ
Pv

1.E
KTE
Ni

1.E (S1)
NEJ
Su

1.E
KTE
Ni

     

 
Ú
t

 

1.E
MAT
Ca

1.E (S2)
ANJ
Sn

1.E (S2)
ANJ
Sn

1.E
EKO
Řh

1.E
STO
Sm

1.E
KOM
Sm

1.E
STO
Sm

 

 
S
t

 

1.E
POV
Ra

1.E
OBN
Ra

1.E (S1)
ANJ
Pv

   

1.E
ZPR
Ra

1.E
KOM
Sm

 

 
Č
t

 

1.E
KTE
Ni

1.E
KTE
Ni

1.E (S2)
NEJ
Řh

1.E
MAT
Ca

1.E (S1)
ANJ
Pv

1.E
CJL
Ja

   

 
P
á

 

1.E
POV
Ra

1.E
ZPR
Ra

1.E
EKO
Řh

1.E (S2)
ANJ
Sn

1.E
OBN
Ra

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 3  (Řeháková Jitka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

3.D
ANJ
Sn

3.D (Za)
ZAV
Bk

3.D
CJL
Su

3.D (Za)
KAV
Bk

3.D (Za)
KAV
Bk

3.D (Za)
KAV
Bk

3.D (Za)
TEP
Pr

3.D (Za)
TEP
Pr

 
Ú
t

 

3.D
CJL
Su

3.D
ANJ
Sn

3.D
PAP
Řh

3.D
OBN
Kz

3.D (Za)
SAD
Bk

3.D (Za)
KAV
Bk

3.D (Za)
SAD
Bk

 

 
S
t

 

3.D
ANJ
Sn

3.D
CJL
Su

3.D
MAT
Ca

         

 
Č
t

 

3.D
OBN
Kz

3.D
PAP
Řh

3.D (Za)
ZAV
Bk

3.D (Za)
SAD
Bk

3.D
MAT
Ca

3.D (Za)
SAD
Bk

   

 
P
á

 

3.D
CJL
Su

3.D
ANJ
Sn

3.D (Za)
TEP
Pr

3.D (Za)
SAD
Bk

3.D (Za)
TEP
Pr

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 4  (Kozánek Jiří)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.A (Za)
KAV
Bk

1.A
CHZ
Kz

1.A
BIO
Kz

1.A
CJL
Su

1.A
EKO
Řh

1.A
OBN
Kz

 

 
Ú
t

 

1.A
CJL
Su

1.A
ANJ
Bk

1.A
MAT
Ca

1.A
BIO
Kz

1.A
FYZ
Kz

1.A
PER
Bk

1.A
CHE
Kz

1.A
EKO
Řh

 
S
t

 

1.A
CHZ
Kz

1.A
OBN
Kz

1.A
PER
Bk

1.A
ANJ
Bk

1.A
CHE
Kz

     

 
Č
t

 

1.A
MAT
Ca

1.A
STZ
Re

1.A
ANJ
Bk

1.A
CHZ
Kz

1.A
FYZ
Kz

1.A
STR
Re

   

 
P
á

 

1.A
PER
Bk

1.A
STZ
Re

1.A
CHZ
Kz

1.A
ANJ
Bk

1.A
STR
Re

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 4  (Kozánek Jiří)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

3.A
MOV
Pt

3.A
MOV
Pt

3.A
MOV
Pt

3.A
MOV
Pt

3.A
ANJ
Sn

3.A
CJL
Ja

3.A
PER
Bk

3.A
PAP
Mo

 
Ú
t

 

3.A
CJL
Ja

3.A
CHZ
Kz

3.A
PER
Bk

3.A
CJL
Ja

3.A
ANJ
Sn

3.A
OBN
Kz

3.A
STZ
Re

 

 
S
t

 

3.A
OBN
Kz

3.A
MAT
Ca

3.A
CHZ
Kz

   

3.A
STZ
Re

3.A
PER
Bk

 

 
Č
t

 

   

3.A
MAT
Ca

3.A
ANJ
Sn

3.A
PER
Bk

3.A
CHZ
Kz

3.A
PAP
Mo

 

 
P
á

 

3.A
ANJ
Sn

3.A
PER
Bk

3.A
CJL
Ja

3.A
CHZ
Kz

3.A
PER
Bk

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 5  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.A (Za)
SAD
Bk

1.E (S2)
ANJ
Sn

2.A (Za)
KAV
Bk

1.E (S2)
NEJ
Řh

2.A (Za)
ANJ
Sn

     

 
Ú
t

 

2.A (Za)
ANJ
Sn

1.E (S1)
ANJ
Pv

1.E (S1)
ANJ
Pv

         

 
S
t

 

2.A (Za)
SAD
Bk

 

1.E (S2)
ANJ
Sn

1.E (S2)
INF
Sn

1.E (S2)
INF
Sn

1.A
INF
Bk

1.A
INF
Bk

 

 
Č
t

 

     

2.A (Za)
SAD
Bk

1.E (S2)
ANJ
Sn

2.A (Za)
ANJ
Sn

   

 
P
á

 

2.E (S2)
INF
Sn

2.E (S2)
INF
Sn

1.B (S2)
INF
Sn

1.E (S1)
ANJ
Pv

2.A (Za)
SAD
Bk

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 5  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

3.D (C)
SUR
Ra

 

3.D (C)
CTE
Ko

3.D (C)
CUS
Ko

3.D (C)
CTE
Ko

3.D (C)
CTE
Ko

3.D (C)
SUR
Ra

 
Ú
t

 

       

3.D (C)
SUR
Ra

     

 
S
t

 

     

3.D
INF
Sn

3.D
INF
Sn

     

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

   

1.B (S2)
INF
Sn

3.D (C)
SUR
Ra

3.D (C)
CTE
Ko

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 6  (Janičatová Olga)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

4.B
KTE
Ni

4.B
MAT
Bt

4.B
ANJ
Pv

4.B
CJL
Ja

4.B
ZAP
Ha

4.B
SAJ
Cm

   

 
Ú
t

 

4.B
ANJ
Pv

4.B
EKU
Řh

4.B
MAT
Bt

4.B
NEJ

4.B
NEJ

4.B
CJL
Ja

4.B
PRA
Mo

 

 
S
t

 

4.B
ANJ
Pv

4.B
KTE
Ni

4.B
OBN
Ja

4.B
POV
Ra

4.B
CJL
Ja

4.B
ANJ
Pv

4.B
ZAP
Ha

4.B
EKU
Řh

 
Č
t

 

   

1.E (S1)
NEJ
Su

2.D
EKO
Řh

2.D
MAT
Ca

2.D
OBN
Kz

   

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 6  (Janičatová Olga)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

4.B
KTE
Ni

4.B
MAT
Bt

4.B
ANJ
Pv

4.B
CJL
Ja

4.B
ZAP
Ha

4.B
SAJ
Cm

   

 
Ú
t

 

4.B
ANJ
Pv

4.B
EKU
Řh

4.B
MAT
Bt

4.B
NEJ

4.B
NEJ

4.B
CJL
Ja

4.B
PRA
Mo

 

 
S
t

 

4.B
ANJ
Pv

4.B
KTE
Ni

4.B
OBN
Ja

4.B
POV
Ra

4.B
CJL
Ja

4.B
ANJ
Pv

4.B
ZAP
Ha

4.B
EKU
Řh

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 7  (Preslová Pavlína)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.B (S1)
SAJ
Cm

1.B (S1)
NEJ

1.B
MAT
Bt

1.B (S1)
NEJ

1.B
CJL
Ja

1.B
MAS
Bt

1.B (S2)
SAJ
Pv

 

 
Ú
t

 

1.B
EKU
Ha

1.B
CJL
Ja

1.B
POV
Ra

1.B
DEJ
Su

1.B
KOM
Ja

1.B
MAT
Bt

1.B
MAT
Bt

1.B
ZPV
Kz

 
S
t

 

   

2.D
MAT
Ca

         

 
Č
t

 

1.B
CJL
Ja

1.B
ZPV
Kz

1.B
KTE
Ni

1.B
KTE
Ni

 

1.B (S2)
ANJ
Kl

1.B (S2)
ANJ
Kl

1.B
STO
Sm

 
P
á

 

2.D
CTE
Ko

2.D
CUS
Ko

2.D
CTE
Ko

1.B
OBN
Su

1.B
EKU
Ha

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 7  (Preslová Pavlína)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.B (S1)
SAJ
Cm

1.B (S1)
NEJ

1.B
MAT
Bt

1.B (S1)
NEJ

1.B
CJL
Ja

1.B
MAS
Bt

1.B (S2)
SAJ
Pv

 

 
Ú
t

 

1.B
EKU
Ha

1.B
CJL
Ja

1.B
POV
Ra

1.B
DEJ
Su

1.B
KOM
Ja

1.B
MAT
Bt

1.B
MAT
Bt

1.B
ZPV
Kz

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

1.B
CJL
Ja

1.B
ZPV
Kz

1.B
KTE
Ni

1.B
KTE
Ni

 

1.B (S2)
ANJ
Kl

1.B (S2)
ANJ
Kl

1.B
STO
Sm

 
P
á

 

     

1.B
OBN
Su

1.B
EKU
Ha

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 8  (Šulc Karel)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.E
ANJ
Sn

2.E
ZPV
Ra

2.E
CJL
Su

 

2.E
ZPV
Ra

2.E
POV
Ra

2.E
KTE
Ra

2.E
KTE
Ra

 
Ú
t

 

2.E
STO
Sm

2.E
CJL
Su

2.E (S1)
NEJ
Su

2.E
KTE
Ra

2.E
EKO
Řh

2.E
OBN
Su

2.E
ANJ
Sn

2.E
KTE
Ra

 
S
t

 

2.E
CJL
Su

2.E
MAT
Ca

2.E
ZPV
Ra

2.E
MAT
Ca

2.E
OBN
Su

2.E
ANJ
Sn

   

 
Č
t

 

   

2.E
MAT
Ca

2.E
CJL
Su

2.E (S2)
NEJ
Řh

2.E
EKO
Řh

2.E
STO
Sm

 

 
P
á

 

   

2.E
ZPV
Ra

2.E
POV
Ra

2.E
ANJ
Sn

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 8  (Šulc Karel)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

3.E
CJL
Ja

3.E
ANJ
Pv

3.E
OBN
Ra

3.E
KTE
Ra

3.E
PAP
Mo

 

 
Ú
t

 

3.E
HOV
Sm

3.E
ANJ
Pv

3.E
STO
Sm

3.E
POV
Ra

   

3.E
STO
Sm

 

 
S
t

 

3.E
CJL
Ja

3.E
ANJ
Pv

3.E
NEJ
Su

3.E
MAT
Ca

3.E
OBN
Ra

3.E
KTE
Ra

3.E
KTE
Ra

 

 
Č
t

 

3.E
MAT
Ca

3.E
ANJ
Pv

3.E
CJL
Ja

3.E
ZPV
Kz

3.E
NEJ
Su

     

 
P
á

 

3.E
KTE
Ra

3.E
CJL
Ja

3.E
POV
Ra

3.E
PAP
Mo

3.E
ZPV
Kz

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 9  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.B (S2)
SAJ
Pv

1.B (S2)
NEJ
Cm

2.B (S2)
NEJ
Cm

1.B (S2)
NEJ
Cm

2.B (S2)
NEJ
Cm

 

1.B (S1)
SAJ
Cm

 

 
Ú
t

 

   

2.E (S2)
NEJ
Řh

   

2.B (S1)
SAJ
Pv

2.B (S1)
SAJ
Pv

 

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

       

2.E (S1)
NEJ
Su

1.B (S1)
ANJ
Pv

1.B (S1)
ANJ
Pv

 

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 9  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.B (S2)
SAJ
Pv

1.B (S2)
NEJ
Cm

2.B (S2)
NEJ
Cm

1.B (S2)
NEJ
Cm

2.B (S2)
NEJ
Cm

 

1.B (S1)
SAJ
Cm

 

 
Ú
t

 

         

2.B (S1)
SAJ
Pv

2.B (S1)
SAJ
Pv

 

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

         

1.B (S1)
ANJ
Pv

1.B (S1)
ANJ
Pv

 

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 10  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

     

2.E
KOM
Ni

       

 
Ú
t

 

       

2.A
INF
Ni

2.A
INF
Ni

   

 
S
t

 

     

1.E (S1)
INF
Ni

1.E (S1)
INF
Ni

 

2.E
KOM
Ni

 

 
Č
t

 

2.D
INF
Ha

2.D
INF
Ha

2.D
ANJ
Pv

 

1.B
TEA
Ni

 

2.D
KOM
Ni

2.D
KOM
Ni

 
P
á

 

2.E (S1)
INF
Ni

2.E (S1)
INF
Ni

1.B (S1)
INF
Ni

2.B
INF
Ni

2.B
INF
Ni

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 10  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

   

1.D
INF
Sn

1.D
INF
Sn

3.E
INF
Ni

3.E
INF
Ni

   

 
S
t

 

     

3.A
INF
Ni

3.A
INF
Ni

     

 
Č
t

 

1.C
INF
Ni

1.C
INF
Ni

   

1.B
TEA
Ni

     

 
P
á

 

   

1.B (S1)
INF
Ni

2.B
INF
Ni

2.B
INF
Ni

     

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 11  (Niklová Romana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.B
MAT
Bt

2.B
CJL
Ja

2.B (S1)
NEJ
Řh

2.B
MAS
Bt

2.B (S1)
NEJ
Řh

2.B
OBN
Su

2.B
ZPV
Ha

 

 
Ú
t

 

2.B
POV
Ra

2.B
STO
Sm

   

2.B
MAT
Bt

2.B (S2)
SAJ
Kl

2.B (S2)
SAJ
Kl

2.B
MAS
Bt

 
S
t

 

2.B
EKU
Řh

2.B
CJL
Ja

2.B
KOM
Ni

2.B
ZPV
Ha

2.B
ANJ
Pv

     

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

2.B
CJL
Ja

2.B
EKU
Řh

2.B
ANJ
Pv

2.D
CJL
Ja

2.D
CTE
Ko

     

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 11  (Niklová Romana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.B
MAT
Bt

2.B
CJL
Ja

2.B (S1)
NEJ
Řh

2.B
MAS
Bt

2.B (S1)
NEJ
Řh

2.B
OBN
Su

2.B
ZPV
Ha

 

 
Ú
t

 

2.B
POV
Ra

2.B
STO
Sm

   

2.B
MAT
Bt

2.B (S2)
SAJ
Kl

2.B (S2)
SAJ
Kl

2.B
MAS
Bt

 
S
t

 

2.B
EKU
Řh

2.B
CJL
Ja

2.B
KOM
Ni

2.B
ZPV
Ha

2.B
ANJ
Pv

     

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

2.B
CJL
Ja

2.B
EKU
Řh

2.B
ANJ
Pv

         

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 5A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

     

2.A (Za)
KAV
Bk

       

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

 

2.A (Za)
ANJ
Sn

           

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

 

2.A (Za)
KAV
Bk

           

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 5A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 13  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

   

2.B
KTE
Ni

2.B
KTE
Ni

       

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: 13  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

   

2.B
KTE
Ni

2.B
KTE
Ni

       

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

Sudy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: TEV  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.A
TEV
Su

1.A
TEV
Su

       

4.B
TEV
Su

4.B
TEV
Su

 
Ú
t

 

           

2.A
TEV
Su

2.A
TEV
Su

 
S
t

 

     

2.D
TEV
Řh

2.D
TEV
Řh

2.B
TEV
Řh

2.B
TEV
Řh

 

 
Č
t

 

2.E
TEV
Su

2.E
TEV
Su

       

1.E
TEV
Řh

1.E
TEV
Řh

 
P
á

 

1.B
TEV
Pv

1.B
TEV
Pv

           

Lichy tyden

(rozvrh platný od 7.12.2019)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35  Učebna: TEV  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

3.E
TEV
Řh

3.E
TEV
Řh

       

4.B
TEV
Su

4.B
TEV
Su

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

     

1.C  1.D
TEV
Řh

1.C  1.D
TEV
Řh

2.B
TEV
Řh

2.B
TEV
Řh

 

 
Č
t

 

3.A
TEV
Su

3.A
TEV
Su

       

3.D
TEV
Su

3.D
TEV
Su

 
P
á

 

1.B
TEV
Pv

1.B
TEV
Pv

           

Zpracováno v systému Bakaláři