Suplování: Středa 27.3.2024
Nepřítomné třídy |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
2.A |
ODPA |
ODPA |
ODPA |
|||||
1.B |
ODPA |
ODPA |
ODPA |
|||||
1.D |
ODPA |
ODPA |
ODPA |
|||||
1.C |
ODPA |
ODPA |
ODPA |
|||||
3.B |
ODPA |
ODPA |
ODPA |
|||||
3.D |
ODPA |
ODPA |
ODPA |
|||||
4.B |
ODPA |
ODPA |
ODPA |
Nepřítomní učitelé |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
Freund Jiří |
Cm |
- |
- |
Bk |
- |
- |
- |
- |
Preslová Pavlína |
- |
Cm |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Bukvičková Zuzana |
4.hod |
supl. (Fr) |
SAD |
3.D |
(2) |
za odpadlou |
6.hod |
odpadá |
ANJ |
1.D (Cu) |
Hodina odpadá |
||
Csémy Zdislava |
1.hod |
supl. (Fr) |
ANJ |
2.A |
(4) |
za odpadlou |
5.hod |
změna |
SAJ |
1.C (S2) |
(7) |
||
5.hod |
spojeno (Pv) |
SAJ |
1.C (S1) |
(7) |
||
6.hod |
odpadá |
NEJ |
4.B |
Hodina odpadá |
||
7.hod |
odpadá |
NEJ |
3.B |
Hodina odpadá |
||
Havlas Milan |
6.hod |
odpadá |
EKU |
1.C |
Hodina odpadá |
|
Janičatová Olga |
6.hod |
odpadá |
CJL |
3.B |
Hodina odpadá |
|
Kozánek Jiří |
6.hod |
odpadá |
BIO |
1.D (Za) |
Hodina odpadá |
|
Marešová Michaela |
6.hod |
odpadá |
ANJ |
3.D (Cu) |
Hodina odpadá |
|
7.hod |
odpadá |
ANJ |
1.C (S1) |
Hodina odpadá |
||
Preslová Pavlína |
6.hod |
odpadá |
TEV |
1.B |
Hodina odpadá |
|
7.hod |
odpadá |
TEV |
1.B |
Hodina odpadá |
||
8.hod |
odpadá |
TEV |
1.B |
Hodina odpadá |
||
Smolková Monika |
7.hod |
odpadá |
ANJ |
1.C (S2) |
Hodina odpadá |
|
Somrová Hana |
7.hod |
odpadá |
OBN |
1.D |
Hodina odpadá |
|
Šulc Karel |
6.hod |
odpadá |
CJL |
2.A |
Hodina odpadá |
|
7.hod |
odpadá |
CJL |
3.D |
Hodina odpadá |
||
Vraštilová Lenka |
6.hod |
odpadá |
TEP |
3.D (Za) |
Hodina odpadá |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
2.A |
1.hod |
ANJ |
(4) |
supluje |
Csémy Zdislava |
(Fr) |
|
6.- 8. hod Hodina odpadá |
|||||||
1.B |
6.- 8. hod Hodina odpadá |
||||||
1.D |
6.- 8. hod Hodina odpadá |
||||||
1.C |
5.hod |
SAJ |
S2 |
(7) |
změna |
Csémy Zdislava |
|
5.hod |
SAJ |
S1 |
(7) |
spojí |
Csémy Zdislava |
(Pv) |
|
6.- 8. hod Hodina odpadá |
|||||||
3.B |
6.- 8. hod Hodina odpadá |
||||||
3.D |
4.hod |
SAD |
(2) |
supluje |
Bukvičková Zuzana |
(Fr) |
|
6.- 8. hod Hodina odpadá |
|||||||
4.B |
6.- 8. hod Hodina odpadá |
Suplování: Čtvrtek 28.3.2024
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou
Suplování: Pátek 29.3.2024
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou
Suplování: Pondělí 1.4.2024
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou
Suplování: Úterý 2.4.2024
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou
Suplování: Středa 3.4.2024
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou
Suplování: Čtvrtek 4.4.2024
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou
Zpracováno v systému Bakaláři